Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Saját készítésű karácsonyfadís...

Saját készítésű karácsonyfadísz és csoki. Nagyon béna ajándék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Igyekszem mindent beleadni, de az a helyzet, hogy 500 forintom van kb. most, és neki előbb kell odaadnom az ajándékot, mert az ünnepekkor nem találkozunk. Annyira sajnálom, mert sok ötletem lett volna, de annyi volt a kiadás az utóbbi időben, hogy nincs keretem ezekre. :(

Sólisztgyurmából készítenék díszeket, és csokit vennék hozzá.


2014. dec. 17. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szereti a csokit és még egy picit szentimentális is akkor nyert ügyed van. :)

De gyanítom ha ez eszedbe jutott akkor annak nyilván oka van és nem egy hárpia aki nem örül semminek, hanem a szándékot nézi.

Egyébként szerintem kedves ötlet én örülnék neki.

2014. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te a barátnője vagy neki vagy a pasija? Végül is mindegy is.

Ha pár száz forintot rá tudsz azért szánni, ezek nagyon szépek lesznek (kipróbáltam):

[link]


Amúgy ha neki bármilyen ajándék ciki, pláne a saját készítésű, akkor nem abban van a hiba, aki adja az ajándékot.

2014. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én örülnék neki. 27N
2015. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!