Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináljak Karácsonykor?

Mit csináljak Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első Karácsony, amit egyedül töltök, itt Budapesten, a szüleim nélkül, mert dolgoznom kell. 24-én és 25-én kora délután otthon leszek, viszont 25-26-án nem tudom, hogy mit csináljak. A barátaim nyilvánvalóan a szüleikkel lesznek. Van valami ötletetek, hogyan üthetném el az időt akár délelőtt, vagy délután?

2014. dec. 18. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.


Én bevásároltam fincsi dolgokból és egész nap filmeztem. Tök jó volt. :)


De olvashatsz is egy jó könyvet.

2014. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

25-én amikor végzel akkor vonatra/buszra pattanhatsz és a 26-át otthon töltheted. :)


Vagy ha rosszul értelmeztem és 26-án is dolgozol akkor a szabad délutánokon szánj időt magadra és olyan dolgokra amikre máskor nem jut idő. Pl. ha olyan idő lesz, mint most (szinte tavaszias, napsütötte) akkor sétálj egy nagyot, aludd ki magad, olvass, filmezz. Vagy ha van kollégád akit kedvelsz és szintén úgy dolgozik ahogy te akkor megkérdezhetnéd, hogy ő mivel tölti a délutánt. Lehet, hogy ő is egyedül lenne..

2014. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!