Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek az gáz, ha a...

Szerintetek az gáz, ha a szüleimnek csak egy apró ajándékot adok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon volt pénzem több ezer Ft-ért vásárolni nekik, így egy két apróságot vettem nekik. Apukámnak egy ilyen kicsi, de jópofa boros tartót/üveget vettem és egy finom illatú szappant, anyukámnak meg szintén egy szappant (orgona illatú) és egy ilyen diákcsemegét mézben, mert tudom, hogy szereti az ilyen magvakat :) Kb ennyire telt pénzem, bár igaz apukám mondta karácsony előtt, hogy ne vegyünk neki semmit, mert megvan mindene, így remélem nem sértődnek meg, hogy csak ennyit adok nekik.

18/F



2014. dec. 23. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
én apának egy könyvet vettem, anyának meg egy cuki sószórót, mert szar a miénk. Egyáltalán nem gáz, az a lényeg,hogy szívből adod :D
2014. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
+ még annyi, hogy ha drágábban vettem volna valamit, annak se láttam volna több értelmét, mert csak többe kerül, de nem igazán van haszna, amiket meg most vettem végül is használni fogják :)
2014. dec. 23. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök aranyos így :)
2014. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Meg kéne már tanulni hogy nem az érték, hanem a szándék számít, az hogy szívből jöjjön.

Tavaly anyukám egy kis díszt kapott amit az ovis vásáron kinézett.

Apukám egy feles unicumot kapott. Mindekketn örültek, mert tudták hogy szívből adjuk, és azt hogy nem volt pénzünk.

2014. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2014. dec. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!