Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Boldog karácsonyt, minden...

Boldog karácsonyt, minden GYIK-es felhasználónak! (? )

Figyelt kérdés
Sok ajándékot kaptatok? Ti mikor szoktok ajándékozni?

2014. dec. 24. 19:16
 1/7 anonim válasza:
Boldog karácsonyt! ^^
2014. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
boldog karit neked is!!!
2014. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Neked is! :D

Én lapit kaptam, rámfért <3 Ti mit kaptatok? Mi hétfőn ajándékoztunk, mert a szüleim így döntöttek oszt cső :DD

2014. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Katolikus plébános válasza:
Nektek is és Boldog Új Esztendőt és jó sok segítő választ kívánok nektek ifjú tagok. ÉN már nem kapok semmit de vettem egy tv-t a szomszédnak mert neki nem volt jó. :) nekem ennyi a boldogság. Ja és megosztottam vele a netem,kapott egy kis asztali gépet is.
2014. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De aranyos, mind a kettő. Mi kb. 2 órája ajándékoztunk. Én kaptam most inkább nem kezdem el sorolni... :D De még a további 2 napon is lesz ajándékozás, másik nagyszüleim, keresztszüleim, stb. Tehát még lesz pár dolog. Várok további válaszokat! Amúgy mindenkinek ment a zöld kezecske! :D
2014. dec. 24. 20:15
 6/7 anonim válasza:
BÚÉK és sok locsolkodót!
2014. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
boldog pogácsonyt mindenkniek! :D
2014. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!