Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan tereljem el a figyelmem...

Hogyan tereljem el a figyelmem arról, hogy nem kaptam semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés
Minden barátom az orrom alá dörgöli mondogatja, hogy ő kapott 70.000-es mobilt, 190.000-es számítógépet, becsajozott, stb. Én meg semmit nem kaptam, mondjuk ez nem is érdekel addig, amíg nem dörgölik az orrom alá, mert utána nagyon elszomorodok. Pedig tisztába vagyok vele, hogy a karácsony nem az ajándékokról szól, de hát akkor is... Mit tegyek?

2014. dec. 25. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz ellene tenni?


Semmit. Ezt le kell nyelni. Biztos nyomós oka van amiért nem kapsz (nem tudom).

Én pl nem értem, hogy egy 70ezer forintos telefon miért jó karácsonyi ajándék...

2014. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mint ha olyat kapsz, aminek nem örülsz és tettetni kell, hogy igen. Tőlem kérdezték, hogy mit kérek karácsonyra. Mondtam, hogy teljesen mindegy, csak ne sampont, dezodort, ilyesmit, mert ezekkel évekre előre be vagyok spájzolva, már dobálni kell a szemétbe a tisztálkodószereket, hogy elférjek. És szerinted mit kaptam? Tusfürdő szettet.
2014. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondogasd te is.Talán még el is hiszik,főleg a sokat mondod.
2014. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Már elnézést,de nem azért dobálod a szemétre,mert nem használod?és már szaglasz?Nem igen véletlenül kaptad amit kaptál,nem-e?
2014. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jo gondolatelterelo modszer, ha azon gondolkozol, vajon te mit adtal masoknak.
2014. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Off: Na, negyedik, te is okos vagy.... :D Eszedbe se jut, ugye, hogy az előtted válaszoló ( tusfürdős) megveszi magának??? :D

Én is kaptam egy időben rengeteget. Ráadásul a névnapom nem sokkal karácsony előtt van. Mikor akciós volt, betáraztam a kedvencemből, illetve akciós avonos kedvencekből is, mivel imádom őket! Páromtól is direkt ilyet kértem névnapra, karácsonyra. Erre: ismerőstől kapom a tusfürdőt, szappant ( több, mint 10 éve nem használok..), mindenféle krémeket,és izzadásgátlót ( golyós, ami ragad, mint állat). És kaptam névnapra, karácsonyra, és húsvétra. Ráadásul tesóméktól szintén ilyeneket. :O Kidobni nem akarom, de elhasználni se fogom, továbbadni meg gáz.

Idén már jobb volt, csak 1 helyről kaptam :D


Kérdező: Ezzel nem tudsz mit csinálni, idén már én se kaptam a szüleimtől. Még mindig jobb, mintha olyanokat kapnál, amit nem tudsz használni, nem jó, nem örülsz, és tettetni kell, aztán még rá is kérdeznek, hogy ugye, milyen jó? :D

Tapasztalat...

2014. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy sokan az utcán, étlen-szomjan fagyoskodva töltik az ünnepeket. Ehhez képest te nagyon is szerencsés vagy. :)
2014. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik: Azért dobálom ki, mert a szekrény tele van tisztálkodó szerekkel, mivel mindenki ezt ad ajándékba az ismerősi körben mindenkinek, ha van alkalom, ha nincs! Magamnak is szoktam venni természetesen, meg kb. havonta-kéthavonta kapok másoktól is, mert amikor le van akciózva mindig vesznek sokat, aztán rájönnek, hogy nem kell nekik, és nekem adják, hiába mondom, hogy nekem sem kell. Egyedül élek, ezért ennyi idő alatt nem fogy ki egy teljes flakon. Múlt héten dobáltam ki egy rakással. Találtam olyat is köztük, ami már 15-20 éves volt, és kibontatlanul a saját csomagolásban megbüdösödött ennyi idő után! Akkor szaglanék, ha azt használnám mosakodásra! :D
2014. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!