Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én tapasztaltam hogy...

Csak én tapasztaltam hogy December 23-án mindenki meg volt hülyülve?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 09:50
 1/6 anonim válasza:
igen
2014. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy meghülyülve? Ha olyan értelemben, hogy rohangáltak az emberek össze-vissza az üzletekben, mert hoppácska, ötletünk sincs mit adjunk karácsonyra, de azért felébredünk, s megindulunk shoppingolni, ráadásul tapossunk el mindenkit, mert nem jut nekünk abból a rohadt sok termékből a polcról, ha 2 másodperccel később érünk oda, akkor nem, nem csak te tapasztaltad.
2014. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én úgy értem hogy mindenki hülye volt a boltból nekem csak egy kenyér kellett az emberek majdnem fellöktek úgy hogy nálam csak egy kiló kenyér volt egy olyan ember aki 3 kosárnyi árut vásárolt nem engedett volna előre ezért kb 1 órát ott kellett álnom mert az előttem álló nő rájött hogy ami a kosárba van mégse szeretné megvásárolni így vissza kellett mennie miután 4-5 cuccot visszavitt rájött hogy mit nem rakott a kosarába miután amit elfelejtett elhozta rájött hogy neki még mindig van felesleges dolog a kosarába és még mindig van amit nem hozott el

az eladónő mindig nagyon rendes aranyos szokott lenni akkor éppen nagyon lekezelően bánt velem és egy csomó ilyen történt aznap

2014. dec. 27. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak 23-án, de már úgy kb. 17-23-ig. Érdekes módon 24-én viszonylag normálisak voltak.
2014. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen én is azt tapasztaltam hogy 23-án már normális volt megint mindenki
2014. dec. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!