Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy TV-t december elején és azt mondták kb. egy hét és itt lesz. Miután letelt az egy hét megérdeklődtem, hogy mi van vele és azt mondták minden oké, csak a karácsonyi hajtás miatt késik egy kicsit. 20.an felhivtam őket, hogy megjön-e karácsonyra, azt mondták, hogy a két ünnep között fog megjönni. Most vasárnap is felhívtam őket, akkor is biztosítottak róla, hogy minden oké, de nekem nem úgy tűnt, ezért ma is felhívtam őket és kiderült, hogy elveszett a rendelés, meg, hogy már nem is tudom újrarendelni, mert nem árulnak ilyen készüléket. Most mit tegyek? A gyerekeknek ez lett volna a karácsonyi ajándéka...

2014. dec. 30. 10:40
 1/1 jano5691 válasza:
100%
Utólag már nem tudsz belőle karácsonyi ajándékot csinálni sajnos. Viszont a fogyasztóvédelemmel célszerű a boltot megfenyegetni, amennyien van nyoma a rendelésnek. Ha nem volt kifizetve, vagy előlegezve, akkor meg el kell a boltot felejteni és máshol megvenni.
2015. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!