Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A barátomnak szeretnék karacso...

A barátomnak szeretnék karacsonyi ájándekot venni, (elötte van pár nappal a születésnapja is) 15. 000 forintból, tudnátok ötleteket mondani? Nagyon örülnék

Figyelt kérdés
Ajándékozás

2015. szept. 16. 18:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Valaki segitsen :(
2015. szept. 16. 19:50
 2/13 anonim ***** válasza:
De így hogy? Semmit nem tudunk róla...se azt, hogy hány éves, mi a kedvenc elfoglaltsága, tanul?dolgozik? stb. Mije van, mije nincs?
2015. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én sem tudom, mi a kedvenc elfoglaltsága, de 16 éves és igen tanul, de mondjatok pár jó tippet, amit adnátok egy fiúnak
2015. szept. 16. 20:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de most le vagyok döbbenve - a Te érdekedben :D

Nem tudom, mióta ismeritek egymást, de most bocs, de milyen barátság az, ha nem ismered az érdeklődési körét?

Aztán ha tényleg ilyen a kapcsolatotok, akkor viszont 15 ezer ft túl nagy összeg ahhoz, hogy általános hülyeségekre elköltsd... ( mint pl. szép öngyújtó - mert ugye azt sem tudjuk, hogy dohányzik-e vagy kozmetikai szett, stb.)

Az ajándéknak PONT AZ A LÉNYEGE, HOGY SZEMÉLYES LEGYEN!

2015. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ráköltesz 15rugót, de még annyit sem tudsz róla, hogy mit szeret csinálni? :DDD
2015. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Karácsony? hol van az még? Addig még lesz vagy 3 palid.
2015. szept. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:'D köszi

Nem lesz másik ez biztos

Azt hiszem a kedvenc elfoglaltsága vezetni, csavarogni a kutyájaval, velem találkozni, géppel játszani, rock zenet halgatni, amerikai csokit enni, amit itt németbe lehet kapni :)

2015. szept. 17. 06:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem költenék ilyen sok pénzt lány létemre egy fiúra.Nem is illik a lánynak kimutatni, hogy mennyire oda van a fiúért.A könyv az mindig szép ajándék csak sajnos kevesen értékelik mert ott az Internet.Szinházba , moziba is meghívhatnád pl.
2015. szept. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2,4 vagyok.


"Karácsony? hol van az még?"

Én, mint Vaterás eladó viszon örülök, hogy végre látok olyan embert, aki előre gondolkozik (ráadásul fiataloknál ez még egy plusz pont!, úgyhogy a kérdezőnek 2 hatalmas pozitív :-) ) Ugyanis rendszeresen abba futok bele, hogy a vevő pl. gyereke szülinapja vagy karácsony előtt 2-3 nappal vesz valamit (ami már egyébként legalább 2 hónapja fenn van nálam)és akkor hamar, de azonnal küldjem, mert sürgős és utána én vagyok a rossz, ha nem ér oda időben (utalás, csomagolás,posta) )

Pedig a születésnap - és a Karácsony nem egy hirtelen, előre nem láthatóan bekövetkezett esemény :-)


Kérdezőnek: Na, ez így már mindjárt más :-) Először is kiderült, hogy nem is Magyarországon vagytok - akkor nem is olyan sok a 15 ezer ft.

Aztán: ha van kutyája, akkor vehetsz neki valami kutyás dolgot: pl. a minap láttam egy ismerősömet, a pólóján a saját kutyájának a fényképe volt rányomtatva, rámatricázva (nem tudom, milyen technika volt) - van még időd, ezt meg tudnád csináltatni.

Most hirtelen csak ez jut eszembe, így korán reggel, meg mennem kell dologra is, de majd még töröm a fejem - meg te is tedd azt :-)

Mindenképpen valami jópofa, személyes dologban gondolkodj.

És még egy jó tanács: ha már szegény olyan "szerencsétlen", hogy közvetlenül Karácsony előtt született, akkor ne egy nagy valamit vegyél neki, hanem inkább több valamit, hogy külön a szülinapot és a Karácsonyt meg tudd ünnepelni. Anyámnak karácsony előtt 3 nappal volt a szülinapja, 1 nappal a névnapja és vettem neki egy nagy ajándékot, egy tévét, mire vérig sértődött, hogy nem lett külön- külön megünnepelve a szüli,ill névnapja. (emiatt most ne húzzatok le, ha kérhetném :D )

2015. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:D köszönöm

Azért dondolkozok már ilyen korán, mert addig akkor elmegy az összes sporolt pénzem, ha megveszem neki, akkor nyugodt vagyok :)

2015. szept. 17. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!