Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A karácsonyi vásár (Vörösmarty...

A karácsonyi vásár (Vörösmarty tér) közelében milyen látnivaló, bevásárlóközpont van?

Figyelt kérdés
November 28-án mennénk fel a barátommal, de mivel nem vagyok helybéli, nem tudom, van e esetleg a közelben amit érdemes lenne még megnézni, elmenni? :) (Az se gond ha ingyenes vagy olcsó :D)

2015. okt. 26. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Feljöttök Pestre és mennétek plázába, klassz...

Ha olcsó helyeket keresetek, a Vörösmarty téren meg úgy kb. minden adventi vásárban csak nézelődni fogtok, sétálni tudtok a Váci utcában, a Deák téren, Andrássy úton.

2015. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Operaház.
2015. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen sétáljatok végig a kivilágított Váci utcán, mert nagyon szép, ez a térről nyílik, mindenki arra fog majd menni, rengeteg szép boltot, kirakatot látsz majd. A téren van a Bershka és a Stradivarius boltok is, elég drágák, csak benézni érdemes a hangulat miatt. Az utcán végigsétálva a legeslegvégén láthatod a Szabadság hidat, a Dunát, messziről látható a Gellért tér is. Ha a Vörösmarty térről a másik irányba indultok el, akkor meg tudjátok nézni a Bazilikát, mely előtt külön karácsonyi vásár szokott lenni,felállított kis műjégpályával. A Bazilikának egyes részeit ingyen meg lehet nézni. A Vörösmarty térről nem messze a Starbucks-ba üljetek be egy jó forró csokira, nem olcsó, de 1x miért ne. :) Ha konkrétan a karácsonyi vásár érdekelne, én 1-2 héttel később mennék. Jó szórakozást!
2015. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hihetetlen hogy egy ennyire egyszerű kérdésbe is bele lehet kötni :)

Egyébként köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2015. okt. 27. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Starbucksnál van a Budapest Eye is, óriáskerék, felülni nem nagyon érdemes rá, de látványosságnak nagyon szép!

(3-as voltam)

2015. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért nem érdemes?
2015. okt. 28. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan hülye helyre tették, hogy gyakorlatilag csak a házak falait, tetejét látod, van egy pont, amikor ellátsz szépen messze, de az csak a legteteje, és irreális árat kérnek mindezért. Este kivilágítva nagyon szép.
2015. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De kár érte :S pedig szeretjük az ilyen "játékokat". Köszi :)
2015. okt. 29. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Duna mellé megérte volna tenni, de a belváros közepére a betondzsungelbe...
2015. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!