Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lenne érdemes?

Mi lenne érdemes?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, nem sokára 13. Nem igazán tudom mit kérjek karácsonyra. Gondolkodtam abba, hogy egy ruha vásárlási utalványt kérek, de most egy kicsit elbizonytalanodtam. Szerintetek? Mit lenne érdemes kérni. Persze olyat szeretnék, amit lehet használni. Egyébként szeretek olvasni, és képeket átrajzolni. Meg persze nagyon szeretem a zenét. Gépem, és telefonom van. Tehát ezt nem szeretnék. Tabletet sem, mert az hasonló mint a telefon. Köszönöm a válaszokat! :)

2015. nov. 6. 20:29
 1/2 anonim válasza:
nem kötelező kérni valamit, a karácsony nem erről szól :) ha ennyire mindened megvan, ne kérj semmit, de biztos kapsz majd valamit, amit a szüleid választanak. ez sokkal személyesebb. vagy kérj könyvet. a könyvek jók :D
2015. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nezd meg a tobbi 10000000 ilyen kerdest. -.-
2015. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!