Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készitsek vagy mit vegyek...

Nyuszika1 kérdése:

Mit készitsek vagy mit vegyek a 17 éves fiú testvéremnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek neki.Kérlek segitsetek.Nemsokára itt a karácsony és mindegyik családtagomnak szeretnék késziteni valami különlegeset vagy venni valami különlegeset.De nem tudom mit.A lány testvéremnek sem tudom mit vegyek ő is már 20 éves.És még azt szeretném kérdezni,hogy a mamámnak mit vegyek?Nem tudom mit szeretnek az öregek vagy minek örülnének.

#vegyek karácsonyra a családtagjaimnak?
2015. nov. 15. 13:15
 1/3 anonim válasza:

[link]

Nézd meg ezt az oldalt, nekem sokat segített, én is itt találtam a fiú tesómnak ajándékot. :)

2015. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vegyél valami olyan ami az érdeklődési köréhez kapcsolódik.
2015. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát ajándékot konkrétan nem tudok mondani de elmondom hogy én hogy szoktam eldönteni mit kéne venni/csinálni az adott illetőnek! elképzelem azokat a dolgokat amik az érdeklődési körébe tartoznak aztán elképzelem hozzá az adott ünnepet és valahogy összegyúrom ezeket és kijön egy szuper ajándék... idén tesómat húztam ajándék csinálásra és mivel katona szeretne lenni és karácsony lesz csinálok neki egy mikulást terepnadrágba pólóba napszemcsibe fegyverrel a kezébe a sapka marad piros mikulássapi.. ezt ez előző elmélettel raktam össze!! Remélem tudtam segíteni :)
2015. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!