Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt olyan, aki dolgozni...

Van itt olyan, aki dolgozni fog karácsonykor?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg az ünneplést?
2015. nov. 25. 15:43
 1/4 anonim válasza:

Én.


Sehogy nem ünneplek,izraelia vagyok és egyedül élek.

2015. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Dec 12-tol Jan 4-ig szabin vagyok muhahahaha
2015. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly dolgoztam, idén inkább a szilvesztert választottam. 3 óra körül hazaértem, megfőztem a vacsorát, felébredt a gyerek, kibontottuk az ajándékait, megvacsoráztunk, játszottunk, lefektettük a gyereket, aztán hajnali 1-kor mentünk az ügyeletre (ezt a részét szívesen kihagytam volna, de megbetegedett a kicsi)


Amúgy nekem ez sose volt nagy szám, anyám egészségügyis, amíg kórházban dolgozott sose volt egy olyan év sem, amikor szenteste és karácsony mindkét napján is otthon lett volna, igyekezett éjszakás műszakot vállalni.

2015. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én dolgozni fogok. Azt még nem tudom, hogy nappalos vagy éjszakai műszakban. Ha az előbbi akkor szolid vacsora a családdal. Utóbbi esetén előre készítek vagy rendelnek valamit. Tavaly halászlét hoztunk, nagyon bejött. Sütit, bejglit mindenképpen sütök. Tágabb család nálunk nincs, férjem és két nagyobb gyerek. Fontolgatom, hogy ajándék az egész családnak lehetne egy karácsony előtti elutazás,mivel ünnepkor és utána keményen be leszek osztva dolgozni. Nem bánom, nekem kicsit terhemre van az egész karácsony.
2015. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!