Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi húzás. Mit vegyek...

Karácsonyi húzás. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Húztam egy fiút, 12 éves nem szeret olvasni, azt tudom hogy szereti a minionokat és mint a legtöbb fiú az osztályban, a telefonját nyomkodni.1500-2000 ft. Között lehet ajándékot venni. Mivel szereti az oreot, ezért valószínűleg azz fogok neki venni + még nem tudtok valami minionos dolgot 1000 ft.-ért? Szeret NFS-ezni szóval valami kocsis dolog is jó lenne ha tudtok valamit.

2015. dec. 1. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pl. Minyonos bögrét biztos lehet kapni ilyesmi árban.
2015. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És én még minyonos tic-tacot is láttam ! Azt is vehetnél mellé.
2015. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Autós notesz?
2015. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minionos kulcstartót láttam az Euro Family boltban.

Nem tudom arra felé van-e ahol te laksz.

Minionos tictac Tescoban vagy Sparban kapható, ha jól tudom.


Itt is körül nézhetsz valami olcsóbbat, rendelni is lehet, másnapra kiszállítják országosan, de 990 Ft a szállítási díj:

[link]

2015. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek. És a közelben nincs nagyon Euro Family de nemsokára megyünk Fehérvárra szóval akkor majd körülnézek. :)
2015. dec. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!