Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy 12 éves fiút húztam az...

Egy 12 éves fiút húztam az iskolai húzáson, mit készítsek neki? Csak kézzel készített lehet.

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Műcuncit
2015. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot, komolyan. Amúgy mondjuk valami süti meg mellé még valami. Ne m tudom tényleg, ez mekkora baromság.
2015. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy blúzra vard rá a nevét.
2015. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Filccel könnyű dolgozni, eldolgozás nélkül varrható és jól ragasztható. Varrhatnál neki egy egyszerű tolltartót, hímezve vagy csak simán más színű filcből ráragaszthatod a nevét.

De a sütemény is jó ötlet, azt átadhatod egy üvegfestéssel dekorált tányéron. Csalni is lehet picit, hisz az áttetsző üveg alá rakhatsz bármilyen kifestőt (mondjuk valamilyen szuperhőst, vagy kocsit ábrázolót) és csak követned kell a vonalakat.

2015. dec. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket
2015. dec. 6. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is műcuncit
2015. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rajz, só-lisztgyurma fenyő, origami
2015. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!