Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek Karácsonyra?

Mit kérjek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és nagyon nem tudom, hogy mit kérjek Karácsonyra. Nagyon sok könyvem van és azon kívül is sok minden. Ötleteket kérnék!😌

2015. dec. 6. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy hónap múlva leszek 13 éves, nagyjából veled egyidős vagyok. Idén nekem sem volt elképzelésem. Én kisebb dolgokat kértem. Ezt javaslom neked is.

Ha fested a körmöd, kérj körömlakkot. Ha szereted a teákat, szeretsz teázni, akkor kérj tea szettet, sokféle kapható így karácsony körül. Kérhetsz ilyen szettet (nem tudom a nevét) amiben van tusfürdő, krém meg ilyesmik, drogériákban sok ilyet látni. Ha még van olyan könyv, mit nem olvastál de szeretnéd, akkor kérd azt, vagy ha nincs, akkor egy vásárlási utalványt egy könyvesboltba vagy akármelyik üzletbe, amit szeretsz. Ha szereted a sminkeket (természetesen ami ennyi idősen elfogadható, pl szájfény, spirál) akkor kérhetsz olyat is, ha a szüleid nincsenek nagyon ellene. Ruhát is kérhetsz, de abból inkább olyat, amit nem kell felpróbálni, szóval kesztyű, sál, zokni, ilyenekre gondoltam. Pendriveot, fülhallgatót is kérhetsz.

2015. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyenek az anyagi körülményetek :) Például, ha azt hasznosnak találod, új fülhallgatót (én most ezt fogom kérni) valami ruhát, ami tetszik, összepasszoló kesztyű-sapka-sál, esetleg valami sporteszközt: ugrókötél, görkorcsolya?
2015. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglepetést! Úgy az igazi!
2015. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Ha szereted a szépség ápolást ( nem muszáj sminknek lenni) rengeteg olyan üzlet van ami rengeteg jó dologot tartalmaz. Itt van egy pár + honlap :)


[link]


[link]


[link]


Még ide kapcsolodik ez az oldal is, szintén tudsz rendelni (2 havonta) de lehet előfizetést is kérni :)


[link]


[link]


2. Könyv

Szerintem nagyon jó kis ajándék, persze ha szeretsz olvasni, és olyan témájú amit kedvelsz.


3. Ruhák

Megint csak egy szuper választék. Ha szereted a divatot akkor mindenképp jó választás, ha meg nem akarod hogy a szüleid válasszanak akkor kérhetsz utalványt is.


4. Mp3/telefon/laptop/táblagép vagy valami elektronikai cucc .

Sok mindenre lehet őket használni, és hosszú távra is tökéletes.


5. DVD-k

Filmek mindig jól jönnek. Itt a gyakorin is rengeteg filmekkel kapcsolatos kérdések ( és válaszok :) vannak ebben a témában. egy link rengeteg jó filmel .


[link]


6. Előfizetés egy újságra/magazinra

Vannak nagyon jó kis újságok amik a te korodhoz valók pl. Bravogirl,popcorn,bravo stb.


7. Társas

Ha van tesód vagy a családdal szeretsz játszani társasjátékot akkor mindenképpen jó ajándék. ( személyes kedvenc: a Monopoly, és az a jó hogy rengeteg változata van. :) De az activiti és a twister is szuper.


8. Berendezések a szobádba

Szerintem ez a leghasznosabb, én is ezt kérem karácsonyra. Az ikeába is rengeteg szoba dekor dolgok vannak, csúcs szuper képkeretektől elkezdve a babzsákon át a aranyos kis botorokig, szóval van választék. a smink asztal vagy egy órás tükör is nagyon jó ajándék szerintem.


9. Ékszerek

nagyon jó ha szereted az ékszereket. Választhatsz egy drágább arany ezüst nyakláncot, vagy szép bizsut, minegyik csodás . Itt tudsz nézelődni :D


[link]


Remélem tudtam segíteni, és tetszik valamelyik ötlet:)

ui.: Boldog Karácsonyt :)

2015. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!