Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra apukámn...

Mit vegyek karácsonyra apukámnak, legjobb barátnőmnek, és anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen, hogy mit adjak nekik karácsonyra. Apukám(50éves) és nincs különösebb hobbija, ezért bajban vagyok. Anyukámnak sincs hobbija. A legjobb barátnőm pedig már olyan mint a testvérem 10éve barátnők vagyunk, neki a mi fényképeinkből szeretnék valami ajándékot készíteni.

Várom a válaszokat, előre is köszi. :)



2015. dec. 12. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nincs hobbijuk, érdeklődési körük biztos van, arról írhatnál.
2015. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi a húgommal már mindennel próbálkoztunk karácsonyra, de apa semminek sem örült úgy, mint amikor tavaly egy nagy karácsonyi csomagolású sört kapott :D szóval bevetettük idén is.

anyának ajándékutalvány egy cipőboltba, szerintem ezt nem lehet elrontani, örül neki és mégis megveheti amit szeretne. mellé karkötők, nyakláncok.

bár nem legjobb barátnő, de a 14 éves húgomnak körömlakkokat, púdert, nyakláncokat és egy fekete topot vettem.:)- csak ajánlani tudom a KIK boltban található papírból készült dobozkákat, amibe szépen be lehet csomagolni mindent.:)


17L

2015. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Váci utcán a Tigerbe menjetek!
2015. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh koszi :D
2015. dec. 12. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az az összeg amit rá szeretnél szánni? :)

Én most az anyukámnak a LUSH!-ból vettem fürdőbombát meg egy nyakláncot, amire egyszer azt mondta, hogy szép.

Apukám meleg zoknit kap, aminek csúszásgátló van a talpán meg egy katonai pizsamát, amit nagyon szeretett amíg katona volt.

2015. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én az idén anyának egy ezüst nyakláncot veszek ezüst sziv alakú medállal és ezüst a nevévek kezdődő betűvel a szivbe pedig belegravirozom hogy "anya". Apának meg egy cigitartót veszek amibe szintén graviroztatni fogok.Egyébként nem tud valaki a nagymamáknak saját kezű ajándékot?(bocsi hogy rövid i vel irtam mindent de nincs hosszu i a laptopon)

16/l

2015. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!