Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Páromnak szeretnék Snoopy,...

Páromnak szeretnék Snoopy, vagy ehhez hasonlóan cuki figurás, pizsamát, mamuszt. A kérdésem pedig az, hogy a fővárosban vannak-e kifejezetten erre specializálódott üzletek és hol?

Figyelt kérdés
Vagy ha valaki tapasztalattal rendelkezik, hogy hol lehet választék úgy kifejezettem egy helyen, azt is köszönöm.
2015. dec. 14. 09:12
 1/3 klopusz ***** válasza:

Párod milyen nemű? Mert az azért nem mindegy :)


Papucsot/mamuszt általában a Deichmann-ban tartanak felnőtt méretben is, nő pizsamát meg a múlt héten láttam a Tesco-ban.


A fentiek Snoopy-ra vonatkoznak, mivel én is nagy kedvelője és gyűjtője vagyok :)


Remélem, segítettem.

2015. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jogos :) nő és 24 éves
2015. dec. 14. 09:55
 3/3 klopusz ***** válasza:

Akkor az előző válaszom alapján indulhatsz vadászatra :)


A McDonald's-ban most a gyerekmenühöz műanyag Snoopy-figurák járnak, de nem kell megvenned a menüt, csak a játékot is lehet. Ja, és karácsonykor kezdik vetíteni a mozikban a filmet is!

2015. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!