Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barataimnak?

Mit vegyek a barataimnak?

Figyelt kérdés
3 fiu es 5 lany van akikkel nagyon joba vagyok.Mindegyikujuknek valami pici ajandekot szeretnek adni,ami nagyjabol ugyanaz csak pl a fiuknak fiusabb.Sajnos semmii otletem.Nem szeretnek magnest bogret es hasonlo sablonos dolgot venni.16-17 evesek es van egy 15 eves lany is.

#ajándék #év #barát #szeretet #fontosak #nincs otlet
2015. dec. 14. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Süss nekik valami jó sütit :)
2015. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt,erre gondoltam en is csak a baj az hogy nem tudok sutni :D muffin,mezeskalacs es almaspite,itt kifujt a tudomanyom :D

De amugy 16/L vagyok

2015. dec. 14. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz sütni van egy jó hírem :)


Ez most kapható a Lidl-ben:

[link]


[link]


Én fenyőfásat vettem. Van benne 1 zacskó tészta alappor amihez csak vajat és tojást kell adni. 1 zacskó máz a tetejére és 1 zacskó díszítő cukorgolyó és a fenyő alakú kiszúró forma. Csak összekevered kinyújtod kisütöd és utána csak díszíteni kell.


De sokféle létezik még a Dr. Oetkerből is van rengeteg alappor, ami Sparban, Tescoban kapható.

Pl.:

[link]

2015. dec. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huhuhuhuu nagyon koszonoom,ez tok joo;)
2015. dec. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!