Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy 13 éves lánynak...

Mit vegyek egy 13 éves lánynak osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés
A mi osztályunkban van ilyen osztálykarácsony és mindenki húzott valakit. Na én kifogtam a legcsöndesebb lányt. Fogalmam sincs mit szeret mert nagyon csöndes. Az addig megvan, hogy valami csoki.Legjobban könyvben gondolkozom (mivel nem nagyon visel ékszereket). Milyen könyvet? vagy mit? Nem vagyok belé szerelmes még barátok se vagyunk csak osztálytársak szóval... ötlet? (fiú vagyok)

2015. dec. 15. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem, HOGY NAGYON SŰRGŐS!!!! ha lehet még péntek elött (dec.17.-ig) válaszoljatok PLS!
2015. dec. 15. 19:25
 2/6 anonim válasza:
88%

Szerintem ne könyvet vegyél neki mivel azt hiszi hogy totál strébernek nézzed .Meg lehet hogy olyat veszel amit nem is szeret is csak porosodik .Szerintem egy lánynak a legjobb ajándék ha veszel ilyen összecsomagolt sprayt meg tusfürdöt például Dove-t azt általában szeretik a lányok, ha nagyon nem tudod milyet akkor kókuszost .Meg csokit milkát vagy Bocit, és ha szépen csomagoló papirral becsomagolodd az ugy szebb mint ha olyan disz tasakba tennéd.Én is tavaly lányt huztam ugyanezt vettem neki ö örült neki .

14/L

2015. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
Egy bögre is jó ajándék.
2015. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szemceruzát, szemspirált, körömlakkot, szájfényt vagy ilyesmit. Ennek én is nagyon örülnék! 14L
2015. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vennék egy karácsonyi bögrét, abba beletennék egy ferrerot vagy raffaellot és ha festi a körmét akkor körömlakk jó lehet valami szolid rózsaszínes színben.

Az egészet vagy beleteszed egy kis karácsonyi papírzacskóba vagy becelofánozod és felül átkötöd egy szalaggal/masnival.


Körömlakk:

[link]


Körömlakk helyett jó lehet egy csajos kézkrém (essence márka megtalálható Müller/Rossmann/DM üzletekben)

[link]


Vagy egy szolid ajakápoló is hasznos lehet:

[link]

2015. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ékszert vagy egy olyat ami nem bizsu vagy sok bizsut ,ruhautalványt,pénzt,hennát és hozzá sablont,tolltartót,körömlakkot,írószer utalványt
2015. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!