Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit csinálnátok/adnátok/ven...

Ti mit csinálnátok/adnátok/vennétek egy 15 éves Percy Jackson rajongó lánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyakunkon a karácsony, nyilván már mindenki karácsonyi lázban van meg minden. Az a helyzet hogy a legjobb barátnőm Percy Jackson rajongó, és odavan minden ehhez kapcsolódó dologért. Van már Félvértáboros pólója, meg "táboros gyöngyei" is vannak. Kék sütit fogok neki sütni az biztos, de nem tudom, hogy ezen kívül mit adjak neki a témában...nagyon örömet szeretnék neki okozni, mert tényleg egy csodálatos ember...kérlek segítsetek, ha tudtok :) Előre is köszi és boldog karácsonyt! :) ;)

2015. dec. 18. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én például fanarot rajzolnák neki. [link]
2015. dec. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Olvasta már az olimposz hőseit? Ha nem akkor az nagyon jó ajándék lesz. Ez a könyv sorozat a Percy Jackson folytatása, ez is 5 kötetes az első része Az elveszet hős
2015. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de még jól jöhet... Én is iszonyat nagy percy jackson rajongó vagyok. Az előttem levő válaszoló írt egy nagyon jót. Ki kell olvassa az olimposz hőseit. Nagyon megéri. Én alig tudtam lerakni. Na de most elmondom én még mit ajánlok...párna, karkötő, nyaklánc(a szigonnyal), egy póló amin vagy azt írja hogy "i rather read percy jackson(inkább percy jacksont olvasok)" vagy egy olyant hogy "lol, you're not percy jackson(lol, te nem percy jackson vagy) vagy egy olyant hogy "single,taken, mentally dating Percy Jackson(szingli, foglalt, mentálisan járok percy jacksonnal)". Az utolsó pólón ezek úgy vannak felsorolva mint három opció. És a percy jackson-os van kipipálva. Persze ez csak akkor jó ajándék ha magáért a színészért vagy a személyéért oda van.
2021. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jesszus már el is felejtettem ezt a kérdésemet😂 de köszi így kicsit több mint 5 év távlatából😘❤
2021. jan. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!