Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » LÁnyok, ti eddig miket adtatok...

LÁnyok, ti eddig miket adtatok, és mit fogtok adni párotoknak karácsonyra? Sajnos kifogytam az ötletekből, jól fogna pár tipp

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 21:53
 1/5 anonim válasza:
Elvittem egy étterembe
2015. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő már vett neked? Ha nem, akkor lehetne, h egy közös élmény az ajándék. Ahogy első is írta, pl étterem. Mi már régóta így csináljuk, utaljuk ezt a muszáj vmit adni dolgot. Idén elmegyünk egyet wellness -ezni.
2015. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ez ám az ajándék, elvinni egy étterembe. Amúgy sem a nő viszi a férfit, hanem fordítva, vacsi után, otthon meg jöhet az ajándék. Amúgy mi karácsonyra nem ajándékozunk. Szülinapra autós DVD- lejátszót vettem, mert azt szeretett volna és megleptem vele. Jó ha az ember tudja, mit szeretne a párja.
2015. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Hozzáteszem, a Wellness viszont jól hangzik. Azért nem szeretem a karácsonyi ajándékozást, mert nem tudja az ember, hogy mit vesz a másik. Ha a tiéd sokkal olcsóbb, akkor hülyén érzed magad, ha sokkal drágább, akkor meg pláne.
2015. dec. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

masszázsutalvány

elektromos fogkefe

mozijegy

színházjegy

koncertjegy

elektromos hajvágó

elektromos borotva

sakk

karóra

2015. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!