Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hagyományos díszek vagy...

Hagyományos díszek vagy égősor a fára? Ti mivel díszítetek?

Figyelt kérdés

Egy kis közvélemény-, szokáskutatás.

Nálunk mindig hagyományos díszek voltak, üveggömbök, kézműves díszek, amiket én készítettem papírból, agyagból, szalmadíszek, almautánzatok, fahéjrudak, színes szalagok, csillogó boa, termések, habkarika. Soha nem volt égősor, nekem nem is tetszek. De másoknál gyakran látom.



2015. dec. 21. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

A leírtakból arra következtetek, hogy jártas lehetsz az iparművészetekben - talán az a munkád vagy a hobbid.


Vagy tévednék. :)

2015. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkettő van rajta, nem hallottam még, hogy valahol csak égősor lenne a fán, a kettő nem zárja ki egymást. :) Szerintem pedig nagyon jól néz ki a színes égősor. Számomra ez az egyik dolog, ami meghozza az igazi karácsonyi hangulatot, kiskorom óta.
2015. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Égősor elmaradhatatlan, a "hagyományos" karácsonyfákon is mindig volt gyertya. Nyilván nem fogok egy paneltüzet kockáztatni.

Műanyag, fém, papír vagy horgolt cuccokat szoktunk a fára aggatni, csokipénzt és szaloncukrot.

2015. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a papírból, tobozból és agyagból (kiégetve) készítettem én. Az első kettőt otthon, a kerámiát az iskolában, amíg volt égetésre lehetőségem. Egyébként inkább rajzolok, festek.
2015. dec. 21. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!