Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kaptatok Karácsonyra?

Mit kaptatok Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is légyszi. És azt is írjátok le, Ti mit adtatok. :D

Kellemes Ünnepeket!



2015. dec. 24. 17:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
41%

Hat...egy kocsit *-* :D

De meg kapok valamit ^^

Egyebkent en nem adtam senkinek semmit...:(

Ez hosszu tortenet, hogy miert nem :)

14/l

Kerlek ne iteljetek el azert, mert 14 eves vagyok es kocsit vettunk karacsonyra. Nem csak az enyem, az egesz csalade. :) Csak en fogom orokolni, szoval majd az enyem lesz. *-*

Boldog karacsonyt mindenkinek!! :)

2015. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Két nagy pofont.. :D
2015. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Adtam ipad, törcsi, plüssök 2 db, ertékpapír 10 e.

Kaptam aranykarkötő, pénz

2015. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#1-es, és milyen autót kaptál/kaptatok?
2015. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Mikor fogod örökölni, 60 év múlva? :D lol
2015. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Szia! Egy 14/F vagyok. Kaptam nagyiéktól (akik nem velünk laknak) 2 állatos magazint, meg egy doboz csokit, ilyen kagylósat. Nagyimtól (aki velünk lakik) egy tábla Milka csokit, és egy borítékot amiben volt egy ezres meg egy "Boldog karácsonyt tőlem-neked" képeslap. A szüleimtől : Egy nagy doboz Merci-t, egy Fila pénztárcát, egy Nivea Men tusfürdő csomagot, köny utalványokat a Lírába 5 000 ft-értékben, és végezetül pedig egy (téli) kalapot, amire egyáltalán nem számítottam és nagyon örültem neki! :)


Én szokásomhoz híven megint csak saját kezűleg készítettem ajándékot. A nagyiéknak egy hatalmas képeslapot készítettem, itthoniaknak pedig egy csomag ilyen fehér gömbökből mosolygós fejeket készítettem, beszíneztem sárgára, majd a szemük helyére egy-egy olyan dolgot rajzoltam, ami jellemezni a megajándékozottat. Mivel három embernek szántam, és öt darab gömb volt benne a maradék 2 gömbnek szív szemeket rajzoltam, ami ugye a szüleim voltak..:) Nagyon tetszett Nekik. Szóval idén is jól sült el.


Na és te? :)


Kellemes ünnepeket!

2015. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
74%
(Előző vagyok)Jah, ne haragudj elfelejtettem hogy még kaptam egy olyan fülhallgatót amivel szüneteltetni is tudom a zenét, meg a maximum hangerőt szabályozni. + tokja is van! :) Ugyanis a szüleim rájöttek, hogy (már) megint elromlott a füllhallgatom amit Mikulásra kaptam, így direkt tokosat néztek. (szerintem...) :D
2015. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
45%

Egy hó fehér terepjárót vettünk. :)

Amúgy nagyon nem 60 év múlva fogom örökölni..lol :D huu de vicces volt. :) Gondoltam, hogy valaki be fog szólni, mert hát miért is ne?:):)

De a kérdező azt kérdezte, hogy mit kaptunk karácsonyra. :)

2015. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És milyen márkája, típusa van a terepjárónak?


Amúgy mindegy, hogy öröklöd vagy sem, mert 3-4 évnél előbb úgy sem vezetheted, ha 14 éves vagy. :) Legalábbis legálisan nem. :D

2015. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam, mert irigy vagyok, ha ezt hiszed, akkor rossz utakon jársz.

Csak furcsa, hogy azt írtad, örökölni fogod. Hülyén fogalmaztál, mert én tényleg szó szerint vettem, hogy valaki meg fog halni, és a kocsit te öröklöd, de most gondolom olyan értelemben fogod majd örökölni, hogy új kocsi vásárlása esetén a tiéd lesz majd. Bár addigra már úgysem lesz túl nagy értéke, szóval én annyira azért nem örülnék...(és ezt most egyáltalán nem rosszból)

De különben nekem nagyon vicces, hogy a családé a kocsi, de mivel x év múlva te fogod örökölni, ezért azt mondod, hogy a tiéd. :D De jól van, te tudod, csak ha ezt így előadod olyan embereknek, akik nem a te korosztályod, lehet, hogy csúnyán kinevetnek majd.

2015. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!