Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajéndéknak örültök a...

Milyen ajéndéknak örültök a legjobban?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándékot vettem és készítettem is a barátomnak. A vásárolt ajándéknak úgyahogy örült, pedig rengeteget válogattam. A sajátkészítésűnek viszont nem nagyon. Pedig majdnem egy hónapot dolgoztam rajta és olyan nagy szeretettel készítettem. Viszont csak elrakta a szekrényébe. Nem értem, lehet rosszul választottam ajándékot ? Csak örömet akartam szerezni. De az lett a vége, hogy csalódtam. Ti milyen ajándéknak öröltök a legjobban, vásárolt vagy sajátkészítésű - személyesnek ?

2015. dec. 29. 17:34
 1/6 anonim válasza:
Mi volt a saját készítésű ajándék? Nem lehet, hogy nem tudott vele semmit se kezdeni?
2015. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mit adtál neki?


én mindkettőnek örülök

2015. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
20 milliot a pilotakepzesre
2015. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én annak, amin látom, hogy tényleg örömet akart szerezni, nemcsak bement a boltba, vett pár cucc, oszt vagy tetszik vagy nem...

Kaptam családtól egész sok értékes dolgot, csak az a baj, hogy a 90%-a nem tetszik, látszik rajta, hogy csak összevásároltak dolgokat... és ez mindig elszomorít. Inkább vegyenek/csináljanak egy valamit, de az tényleg olyan legyen, aminek örülök, amin látszik, hogy fáradtak, hogy örömöt okozzanak, de az, hogy vesznek egy rakat olyan ruhát, amilyet sosem vennék fel, hááát... Na... Hálás vagyok, meg minden, de ennek így mégis mi értelme?

A párom megvette nekem azt a könyvet, amire borzasztóan vágytam, mellé egy olyan dolgot készített, ami pénzbe semmibe nem került, viszont rengeteg munkába, és valami egészen fantasztikus lett... na, az volt az utóbbi évek legeslegszebb karácsonyi ajándéka. És igazából semmi más nem kell hozzá, csak hogy az ember figyeljen a másikra.


Sajnálom, hogy csalódtál. Mit készítettél, mit vettél? Olyat, amire tényleg vágyik, vagy olyat, ami igazából neked tetszett?

2015. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék a legjobban ha a férjem egyszer kitalálná mit is szeretnék éppen akkor a legjobban. Dehát erre semmi esély nincs. Úgyhogy ha nagyjából eltalálja az ízlésem, akkor már örülök.
2015. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sok-sok év elteltével végre újra édesapám sírja fölött állhattam.

Nekem ez volt a legszebb ajándék, mit kaphattam.


A karácsony nagyon elkorcsosult. Saját készítésű vagy készen vett, nekem teljesen mindegy. Miért kellene készülni erre a napra? Különbözik is ez a nap bármiben a többitől? A többi napon nem fejezheted ki szeretetedet a hozzátartozóid felé? Nem veheted meg, nem készítheted el nekik bármikor azt, amit karácsonykor?

Az egész december és január hónapok már szinte csak kampány.

Szégyellem magam, hogy csak az olcsóbb repülőjegyek miatt léptem ki hazámból leróni a tiszteletemet...

2016. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!