Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A liberális emberek miért...

A liberális emberek miért ünneplik a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Ez az ünnep, semmilyen tekintetben nincs összhangban az ideológiával.


-őseurópai, illetve keresztény eredetű hagyomány

Hagyomány=rossz, főleg ha keresztény eredetű.


-A liberálisok ateisták.Mit foglalkoznak keresztény eredetű szokásokkal?

Én sem vagyok templomba járó, meg biblia szerint élő, de nem utálom és ellenzem a keresztény hagyományokat.


-Bevándorlópártiság

A liberálisok a migráció legnagyobb támogatói, muzulmán többséget akarnak.


Ma tízórai szünetben beszélgettem a történelemtanárommal, ő mondta ezeket.

Fiatal tanár és megértő,mindenki kedveli.


17/F



2016. ápr. 19. 18:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%
Mert imádom a hangulatát.
2016. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
59%
ennél nagyobb debilséget rég hallottam.a tanár ilyenekről beszél nektek?előre sajnállak azért,amit a II.vh-ról fogsz hallani.
2016. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Hogy fel lehessen tenni ilyen barom kérdéseket.
2016. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
43%
mindenkinek tökéletesen igaza van
2016. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem politikai jellegű kérdés. Azért mert szeretet ünnepének is nevezhetjük, meg szokás, hát ők is talán így nőttek fel, és szép hagyomány, akkor minek a politika miatt kiiktatni az életükből, ha eddig is szerették, meg már meg van szokva, és nem is tudják elképzelni a decembert nélküle? Szerintem tök jó így, végigvinni hagyományt, meg ha szerető család gyűlik össze, akik tényleg szeretik egymást, akkor tényleg minek lemondani róla?:)
2016. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
*továbbvinni , elírtam
2016. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
48%
Az a baj, hogy ezt csak tenyleg par ev mulva fogod megerteni es nem a tortenelem tanarodtol vagy a tortenelem konyvekbol
2016. ápr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%
A katólikus emberek miért bálványimádnak a templomnak nevezett szoborparkjaikban?
2016. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
68%
te előző, mi a szarért írod hosszú ó-val az idiótaságaidat?
2016. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Minden nézőpont kérdése, úgyhogy leírom a saját véleményem is, én viszont gyakorló keresztény vagyok, járok misére és mégis liberális eszméket vallok nagyon sok dologban. Senki sem fehér, vagy fekete.



"Ez az ünnep, semmilyen tekintetben nincs összhangban az ideológiával." - de. Liberálisként igazán az összes vallás összes ünnepét ünnepelhetné a saját képére formálva. Ha elmész nyaralni egy egzotikus szigetre, ahol egy fesztivál közepére csöppensz, ugyanúgy bulizhatsz és ehetsz a hagyományos ételekből, anélkül, hogy elfogadnád, hogy azon az éjjelen a Hold leszállt a szigetre és megtermékenyítette a földet virágzó pálmafákkal. Attól, hogy velük ünnepelsz és részt veszel benne, képmutató leszel? Megtagadod a saját eszméidet? Nem. Szerintem nem. Megünnepli, hogy állami ünnep van, szeretet ünnepének hívja. Még véletlenül se gondoljuk azt, hogy Jézus születésének örül.


"-őseurópai, illetve keresztény eredetű hagyomány

Hagyomány=rossz, főleg ha keresztény eredetű. " - őőőő, a keresztények egy még ősibb napfordulós ünnepre tették a karácsonyt. A liberális haverok lehet pont annyira ünnepelnek egy kelta hagyományt, mint Isten fiának születését.


"-A liberálisok ateisták.Mit foglalkoznak keresztény eredetű szokásokkal?

Én sem vagyok templomba járó, meg biblia szerint élő, de nem utálom és ellenzem a keresztény hagyományokat. " - attól még ugyanúgy ebben a kúltúrában élnek. Ezek az ünnepek a kúltúránk részei is.


"-Bevándorlópártiság

A liberálisok a migráció legnagyobb támogatói, muzulmán többséget akarnak. " - nem, nem szeretnének muzulmán többséget, csak kevésbé tudnak nemzeti érdekeket karitatívak elé helyezni. Teljesen nonszenz, hogy bárki a liberálisoknak tulajdonítja kizárólag ezeket az eszméket, amikor a katolikus pápa például ugyanezt a befogadást kéri a híveitől. És nem, a római katolikusok sem muzulmán többséget szeretnének.

2016. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!