Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? Van...

Mit kérjek karácsonyra? Van valakinek valamilyen ötletete? L/12

Figyelt kérdés

Anyukámék már kb. 1 hete kérdezgetik, hogy mit kérnék..

Egy pár dolog rólam:

Novemberben leszek 13. Szeretek olvasni, rajzolni, énekelni és kosarazni.

Gondolkoztam már a "Valahol" c. könyven, de azt a nagyimtól fogom megkapni. Aztán eszembe jutott az elektromos fogkefe, de nem tudom, hogy megéri-e. És végül pedig egy új Green Day pólóra gondoltam, de mivel már van egy, nem vagyok biztos benne.

Ti minel örülnétek 13 évesen?



2016. okt. 2. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát, még eléggé messze van a karácsony, szóval van időd gondolkozni. Mivel én nem te vagyok, nem nagyon tudnék jó ötletet adni, de ha szeretsz rajzolni, akkor akár valamilyen kreatív művészeti csomag. Elektromos fogkefe semmit se ér, tökéletes arra a célra a sima is.

Green day-es pólónak én nagyon örülnék, mert nekem még egy sincs. :D

2016. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az elektromos fogkefe nagyon jó. Tizenéve olyan használok, de szerintem az családi ajándék, hiszen több fej is cserélhető egy gépen.
2016. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
#2 hülye vagy😂😂😂 és kérdező olyat kérj amit szeretsz :D
2016. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Márciuska ***** válasza:

Minden ember más. Jó régen volt, de én például könyvnek örültem ennyi idősen, puzzle-nak, kihímezhető terítőnek, vagy ha kaptam a babámnak babaruhát, főleg ha azt anyukám maga varrta. Eleve változtak az idők is, a mai gyerekek modernebb korban élnek, és mint mondtam, minden ember más. Ne azt kérdezd, más mit kérne. Nézz magadba, gondold végig, mikor érzed jól magad, mivel töltöd az idődet, mit szeretsz csinálni, mitől vagy boldog, és olyat kérj, amire vágysz, aminek tényleg örülsz, amitől sikítozva ugrálnál az ágyon örömödben! Szánj rá egy kis időt, amikor nyugodtan leülsz valahová, és gondold végig, miről szoktál ábrándozni. Csak vannak álmaid, vágyaid? Nem kell csak tárgyakban gondolkodnod, kérhetsz akár olyat is, hogy írassanak be pl. vívótanfolyamra, mert mindenáron azt szeretnéd csinálni. De a saját vágyaidat, saját magadat mindenképpen te ismered a legjobban.

Egyébként nekem ez is furcsa, hogy a gyerekek konkrét kéréssel állnak elő, a szülők meg ezt el is várják. Mi soha nem kértünk, a mi szüleink tudták, érezték, mivel lephetnek meg bennünket, aminek örülünk, és nem sajnálták az időt és a fáradságot, hogy kitalálják, minek örülnénk. Mi nemcsak az ajándékot élveztük, hanem azt is, hogy az ajándék meglepetés - ez külön varázslat volt.

2016. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Igazából nálunk is mindig úgy volt, hogy meglepnek bennünket, de most anyumék már nem tudtak mit kitalálni. Nekem már vannak ötleteim: vagy egy pizsama ((onesie)kezeslábas,ebayről), vagy pedig 2 CD (Green Day + Linkin Park)

2016. okt. 11. 16:04
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Esetleg könyvutalványt is kérhetsz, amiből bármilyen új könyvet megvehetsz majd magadnak. :)

2016. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tőlem is már 2 hete ezt kérdezik. És kitaláltam hogy egy recepteskönyvet kérek.(amiben sütireceptek vannak) 13/L
2016. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent ami punk, grunge és rock 👍
2021. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!