Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha valaki már novemberben feldíszíti a lakást, esetleg már a karácsonyfát is felállítja?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen embert, vagy akár köztetek van olyan, akinél már díszbe borult a lakás, és a fát is készül felállítani az adventi időszak kezdetéig (nov. 27.)?
2016. nov. 17. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem normális. De ha neki így jó, akkor tegye.
2016. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szomszédokat nem zavarja, akkor kinek mi köze hozzá?

Tudok olyanról, akinél egész évben áll a feldiszített karácsonyfa.

Senkit nem zavar.

2016. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Karácsonyfát nem állítottam még, de a saját szobámat már feldíszítettem. :) Esténként bekapcsolom az égőket és karácsonyi illatú gyertyát gyújtok. Jó előre alapozom a hangulatot. :) De nem vagyok vele egyedül, mert innen a magasból sok lakás ablakába belátok, és már láttam múlthéten is, hogy több helyen égnek karácsonyi égők esténként. :)
2016. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha neki így tetszik, csinálja. Tekintve, hogy boltokban, plázákban már mindenhonnan ünnepi díszítés köszönt ránk, simán el tudom képzelni, hogy valaki ezt otthon is viszont akarja látni.

Én nagy "karácsony mániás" vagyok, de nálam 24-e előtt nem kerül feldíszítésre a lakás, más kérdés, hogy fa Január végéig fent szokott maradni (egyéb díszeket leszedem). De szembeháznál van, hogy márciusig kint van valakinek a karácsonyi ablakdísze, így nem érzem magamat kellemetlenül:)

2016. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
főnök asszonyom brazil és náluk divat ilyenkor már felallitani a fat. Mindenki csinálja úgy ahogy jónak látja
2016. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A diszites meg oke a fat en nem raknam ki ahogy nem is teszem. De cserebe hogy elfogadom masok mások, ugy remelem engem is elfogadnak masok es nem egymas fikazasaba torkollik az egesz ropke eletunk :D
2016. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent ez kb olyan mint amikor azt mondjak Januarban legyen mar nyar... azert olyat nem hallottam hogy valaki juniusban azt mondja legyen mar karacsony... ugyhogy hagyjuk csak hogy ez a polus is hadd elvezze ki azt amite nekik csak 1 honap jutott a nyar imadoknak meg 3 honap megis buntetlenul nyavajoghatnak egesz telen...
2016. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!