Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra, amit...

Mit adjak karácsonyra, amit utána tényleg használni is tud a megajándékozott?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig minden évben leragadtam a sablonos, használhatatlan ajándékoknál, pl. bögre. Idén szeretnék olyan adni, aminek tényleg van haszna. Csak szűk családnak veszek ajándékot, nekik is jelképes összegben, nagyjából 2000 Ft/fő.


Apa: munkájához mindene van, olvasni könyvtárból olvas, kertészkedéshez mindene van. Technikai dolgokhoz teljes analfabéta, és épp most szokik le az alkoholról, így ezek is kilőve.


Anya: irodában dolgozik, szabadidejében süt-főz, vagy tévét néz. Szerintem valami hasznos irodai kiegészítőnek örülne, szívesen fogadok ilyen ötleteket.


HÚgom: 14 éves, jó tanuló, de az iskolai tárgyak többsége hidegen hagyja. Az angol nyelvet viszont szereti, és nagy Harry Potter-rajongó.


Az válaszokat előre is köszönöm.

18/L



2016. dec. 3. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
pénzt adj xD
2016. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Harry Potter könyvek angolul vannak libriben.
2016. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pénzt ne adj.

Apukának könyvjelzőt, kertészkedéssel kapcsolatos könyvet.

Anyukának asztali irodaszertartót, papírnehezéket, vagy egy szép papírvágó kést.

2016. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csoki, kave, ital, edessegcsomag
2016. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. dec. 6. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az yves Rocherben szoktam az ilyen jellegű ajándékokat, de legalábbis 2000 Ft-ból lehet ott venni finom illatú kenceficét. Nem marad meg, hanem fogyó termék, de még mindig több értelme van mint egy 100-adik bögrének. :)
2016. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Harry Potter angol nyelven 8000.- tehát az szerintem így nem "játszik".
2016. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


...És a bookline jellemzően a legdrágább a könyvesboltok közül...

2016. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!