Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Minek orulnel a legjobban,...

Minek orulnel a legjobban, karacsonyi ajandek gyanant?

Figyelt kérdés
mire vagysz a legjobban ? :)

2016. dec. 3. 23:39
 1/10 anonim válasza:

Egy bizonyos fiúnak,de hát őt nem kaphatom meg.:D

Egyébként azt hiszem könyvnek vagy parfümnek,mert nagyon fogyóban van.:)

2016. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy üveg drága piának.
2016. dec. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Aaaaz már kemény! Elég nagy alkoholista vagy. Ha ez csempész örömöt az életedbe és ezt tudod ajándéknak tekinteni :)
2016. dec. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TR75 ***** válasza:
Könyv.
2016. dec. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as mi van abban, ha valaki drága italt szeretne?

Nem élhet mindenki Koccintóson, La Fiestán és társain.

Nyilván egy tízezres Whiskeyt nem húznék le egyből, csak ritkán, nagy alkalmakkor kortyolgatnék.

2016. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha elmaradna az ajandekozas es csak egymasnak orulnenk. csak a gyerekemnek vasarolnek meg a ferjemnek.
2016. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mivel rocker vagyok rockos cuccoknak. (Bandás póló/pulóver, bakancs stb.)
2016. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Annak hogy a szerelmemmel tölthessem az ünnepeket de ez sajnos nem lehetséges :(
2016. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hazamenni, és otthon ünnepelni. (Külföldön élek)
2016. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy Hawaii útnak... :D viccet félre tév persze ennek is, de beérem egy új kiszemelt könyvvel is - annak nagyon örülnék. Sokmindennek örülnék amúgy, nekem könnyű örömet okozni. Örülök gourmet dolgoknak vagy konyhai felszerelésnek, pokrócnak vagy díszpárnának. Akár egy színházjegynek, vagy egy új design táskának (hungarian design!), mert a régim lassan leszakad rólam :D de szeretem a szép puritán de nagy gyertyákat, yves rocher kenceficéket. Karácsonyi dolgoknak, filmeknek (DVD). Művészellátós dolgoknak (ezt most nem fejtem ki) de ilyesmiknek mindig örültem akkor is ha már van sok. Szép Moleskine naptárnak vagy starbucksos termosznak (nem túl jó de csinosak a karácsonyi szériás dolgaik - es mivel a karácsonyi dolgokat szeretem úgy ez is azzá válik ez által :D), az ékszereket annyira nem szeretem de az ezüst tervezői gyűrűket mindig hordom. Kislámpának ami hangulatot csempész a szobába, akàr növényeknek. Tehát lakás dekor bármi jöhet. Nemtudom most így az ágyon fekve és ábrándozva ennyi jutott eszembe. :)
2016. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!