Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valaki elôrejelzés? Karácsonko...

Valaki elôrejelzés? Karácsonkor hó?

Figyelt kérdés
Fehér lesz a karácsonyunk?

2016. dec. 4. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még a meteorológusok sem tudják pontosan . De a hegyben valószínű lesz hó .
2016. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
98%-os bizonyossággal mondhatom, hogy nem lesz, legalábbis itt Budapesten biztosan nem.
2016. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Észak Magyarország? Borsod megye? Itt mindig hideg van! Kis falu. Most is -6 van kint
2016. dec. 4. 17:11
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ne áltasd magad, itt, nálunk már a büdös életben nem lesz fehér karácsony. A hó ugyanis túlságosan azzal van elfoglalva, hogy Amerikát árassza el és hatméteres torlaszokat alkosson.
2016. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor el kell költöznöm oda! Ez jó lesz!
2016. dec. 8. 14:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Rengeteg fontos infót adtál a kérdéssel kapcsolatban (piros)
2016. dec. 8. 14:09
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj, ha akarod, akkor én mondhatom azt, hogy "van egy olyan különleges érzésem, hogy ezúttal fehér karácsony lesz", tudom, hogy ezt szeretnéd hallani, de ettől még nem lesz igaz. ÉN IS a fehér karácsonyt szeretem. ÉN IS utálom, amikor nincs hó. ÉN IS imádok havat lapátolni, szánkózni, hóbunkert építeni, nézni, ahogy nagy pelyhekben szállingózik a hó, minden megnyugtató fehér, miközben kakaót iszom az ablak mögött.


De ettől még sajnos az a szomorú igazság, hogy az elmúlt évek tanúsága alapján nem lesz. Miért? Mert egyszerűen az a tendencia figyelhető meg, hogy évről-évre magasabb az átlaghőmérséklet már vagy 16 éve, és folyamatosan dőlnek meg a melegrekordok. És nem viccből írtam, amit Európával meg Amerikával kapcsolatban írtam: már évek óta az a tendencia, hogy Európában egyre kevesebb a hó, Amerikában meg egyre több. Utálhatsz érte, lepontozhatsz érte, de sajnos akkor is ez az igazság. Tíz éve kb. minden évben szurkolok, hogy fehér karácsony legyen, de sosincs, akármennyire is akarom. Gyakran még olyan helyeken sincs hó, ahol eddig általános volt, pl. a hegyekben. Úgy tudom, az Alpokban is elég aggasztó a helyzet, egyre többet kell hóágyyúzni. Tudom, hogy szar, de ez van. Aki garantáltan havat akar látni, annak sajnos Erdélybe vagy Szlovákiába kell mennie.

2016. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy fehér lesz!
2016. dec. 8. 18:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Remélni én is remélem, csak nem hiszek benne komolyan.
2016. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na mivan fiacskáim? Itt esik -5 fok! Mindenki Negatív!!!
2016. dec. 14. 14:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!