Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készíthetnék kari vásárra?

Lilókaa kérdése:

Mit készíthetnék kari vásárra?

Figyelt kérdés

Szió!

Az isibe lesz kari vásár ahova kézzel készített dolgokat lehet vinni, és eldani. Ti mit észítenétek sütin kívűl? Szoktam kézműveskedni szóval olyan dologra gondolok, és lehetőleg olyan legyen amit megvennének az emberek!



2016. dec. 7. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sütin kívüli válaszokat vársz, szóval bocsi, de én biztos sütit sütnék. A süti az, amit biztos, hogy megvesznek és elfogy. A kézműves tárgyakra szerintem jóval kisebb az esély. Kevesen vesznek ilyeneket, ha nem valami nagyon különleges és szép mert kb csak porfogónak jók. De például csinálhatnál karácsonyfára mézeskalács díszeket. [link]

Vagy ilyen jópofa muffinokat is készíthetsz:

[link]

Bonbont is készíthetnél vagy ilyen sütinyalókákat.

[link]

Ha nagyon tárgyat akarsz, akkor decoupágolhatnál dobozt, gyertyát.

2016. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszke! a süti biztos volt, de gondoltam azon kívül is csinálok valamit. De ezeket a képeket látva inkább csak ilyen díszes sütiket csinálok. Azt a szarvasos muffint biztos elkészítem!
2016. dec. 7. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
a szarvasos muffin nagyon jo otlet szerintem. ezen kivul keszithetsz meg karacsonyfa diszt mezeskalacsbol, konyvjelzot, mecsestartot kolasdobozbol ( [link] ). csinalj tobb fele dolgot, 3-4 felet, azokbol meg fajtankent 2-3 darabot , kiveve a muffint.
2016. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

karácsonyfadíszek, képeslapok, mécsesek


DIY christmas craft kulcsszavak pl pinteresten.

ez az én listám:

[link]

2016. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!