Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek,...

Milyen ajándékot vegyek, csináljak?

Figyelt kérdés
Rohamosan közeledik a karácsony és semmi ötletem sincs mit csináljak anyukámnak, apukámnak, fiú és lánytesómnak, semmi! valaki tudna valami jót mondani?

2016. dec. 23. 10:11
 1/5 anonim válasza:

Szia.Én anyáéknak nem csináltam külön ajándekot,hanem mézest sütöttem,kidíszítettem dr.oetker es díszítőkkel,fóliába becsomagoltam egy szalaggal megkötöttem,és egy papírt körbevágtam díszollóval,ráítam a nevem,és hogy kinek csillámfilcel majd rákötöttem a becsomagolt mézesre.

Jó ötletnek tartom még ha mindenkinek írsz egy fogalmazást,vagy érvelést,hogy mi történt veletek ebben az évben,mit szeretsz bennük,mit nem.

Ha ajándékot szeretnél venni,sürget az idő,anyának vagy valamilyen sminkterméket vagy Nivea csomagot vennék.Apukádnak is illatszercsomag,pénztárca,ha van hobbija ahhoz kapcsolódó dolgot,kerti szerszámot,autójába kormányvédő,ülésmelegítő..

Lány és fiútesód mennyi idős?

Mert monst írhatok Legótól,babától a telefontokig mindent!Jó lenne ha írnál kort és összeget,amibe gondolkozol.14\L

2016. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a válaszod, lánytesóm 15, fiútesóm 17, és olyan 1000-1500 ft-nál nem nagyon gondolkozom nagyobban, csak tudják hogy rájuk is gondoltam. :)
2016. dec. 23. 11:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most beszéltem a bátyámmal, és alkut kötöttünk. Egymásnak semmit nem veszünk mert együtt megyünk bevásárolni, de a nővéremnek akkor közösen olyan 2000 ft értékben gondolkodom. Anyukámnak és apukámnak
2016. dec. 23. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Illatos gyertya vagy valami jó testápoló vagy ilyesmik. esetleg egy finom üveg bor.
2016. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2017-re van ötleted? :)

Mert ha nincsen,akkor itt van pár:

-Készíthetnél képeslapot.Kell hozzá papír,filc,egy csillám toll,egy piros toll,szalag(Bármilyen színű),folyékony ragasztó,vagy ha nincs akkor a stiftes is jó.

Ezek a főbb alapanyagok.Ha beírod az Google-be,hogy DIY Christmas Podtcards How to make,egy csomót ki fog dobni. :)

2017. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!