Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni karácsony előtti éccakán?

Figyelt kérdés
Először is mindenkinek boldog karácsonyt előre is!Fel vagyok pörögve holnap ajándékozás,nagyon boldog vagyok! Érdekelne ti mit szoktatok ilyenkor csinálni? Családdal,anélkül mi a progi, vagy egyszerűen a forrócsoki ezerrel?

2016. dec. 23. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

fb-on lógok :)

Most szedtem elő a fát és a díszeket, várják a reggelt, hogy a kisfiammal együtt díszítsük fel.

aztán mindjárt megyek aludni.

2016. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szokni nem szoktam semmit csinálni, mármint nincs semmilyen rituálé 24.-e előtti estére/éjjelre. Viszont most néztem a Bunyó karácsonyig című filmet egy üveg Winternacht társaságában... nos ez így talán némileg kicsit kapcsolódik az ünnephez.
2016. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Gép előtt lógunk, mint mindig, ki-ki a saját szobájában... Azért találkozunk is a párommal, macskát is simogattunk és szaloncukrokat is mártottunk :)
2016. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nincs külön rituálém erre, mindig máshogy telik az utolsó este karácsony előtt. Most például bevállaltam a melót 23-án, és nemrég értem haza, úgyhogy lassan alszom, de előtte még Xboxozok egy kicsit. Reggel meg kelek, mert készülődni kell. Boldog karácsonyt, kérdező! :)
2016. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Karácsony 25.-én van, 24. csak szenteste.


23.-án mi takarítani szoktunk. 24.-e reggel fa állítás, napközben főzőcske, este vacsora és ajándékozás.


23 egy átlagos nap, bár előfordult, hogy aznap csomagoltam be az ajándékokat.

2016. dec. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!