Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kaptatok karácsonyra?

Mit kaptatok karácsonyra?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 20:19
 1/10 anonim válasza:
Epres Milka csokit,Raffellót,kerámiacicát és egy tusfürdőcsomagot
2016. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Férjemtől parfümöt, lányomtól könyvet, anyósomtól gyümölcsös tálat, anyukámtól mérleget. Mindre vágytam, csak sajnáltam rá a pénzt :)
2016. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pulóvert, kabátot, egy ruhát. Előrehozottan pedig egy divatos keretű szemüveget még egy hónapja.
2016. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Meg inget, 3 pulcsi, plüsst, társast, munkahelyen egy rakás csokit, képeslapot. :D

2016. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Baratnomtol egy pulcsit es egy zipzaros felsot nagyon orulok neki. Csaladtol egy kezkremet, borotva penget, arctisztito szappant, arcszeszt.
2016. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Konyhai robotgépet, mixert, muffin formát és egy felsőt. :)
2016. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
baratomtol egy minifanksutot a csaladomtol pedig egy kis penzt!:) Szuleimtol pedig finom vacsorat es kepeslapot:)
2016. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én egy tusfürdő csomagot(testvéremtől:)),egy parfümöt,sálat,meg még egy "bárány párnát"(nem tudom a nevét de igy a Googlen kiadja :D) meg Mamámtól pénzt:)Boldog Karácsonyt Mindenkinek🙌🙌
2016. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
családtól a szokásos teljesen felesleges dolgokat.magamtól:asztali grillt,DVD írót, kenyérpirítót,alkoholt,mackó nadrágot.
2016. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én élményt kértem. Nyáron elmegyünk Dominikára, a tavaszi szünetben Ciprusra megyünk, és majd az őszi szünetben Indonéziába :) De ezt nálunk nagyjából mindenki kapja. Ezen kívül egy 10.000 Ft-s könyvutalványt, két pulcsit, egy inget, és egy pizsit :)

14/L

2016. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!