Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy legyen a karacsony...

Hogy legyen a karacsony megoldva szerintetek nalunk? 21/L

Figyelt kérdés

2 honapja vagyunk egyutt baratommal.

Neki nem elnek a szulei,es nagyszulei sem mar.

Teljesen egyedul volt mult szenteste is. A szivem szakad meg mikor arra gondolok...nem akarom hogy egyedul legyen viszont hazahozni sem kellene mert az en csaladom nem az a minta csalad..szoval picit szegyellem oket.

Hogy legyen szerintetek a karacsony? Legyek vele szenteste?

Csak akkor meg ugye itthon vannak a nagy kajalasok meg jonnek feltesomek..

Szerintetek?

En Pesten elek mar albiban,dolgozom es egyetemre jarok, baratom is dolgozik de o alapbol Pesti.

Egyedul el egy nagy lakasban ugye ami ra maradt.

Hogy legyen? Ti mit tennetek?

23/F

21/L


2017. szept. 12. 22:42
 1/9 anonim válasza:
Vidd haza családhoz. Én még nem találkoztam minta családdal. De az unalmas is lenne :)
2017. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24-én aludj nála, utána meg menj haza. Szerintem.
2017. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
24-én átmegy hozzátok, kajálás, ünneplés stb után leléptek hozzá. Többit eldöntitek.
2017. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem vagy menjetek haza az egész ünnepre, vagy 24-én ketten valamelyikőtöknél, aztán 25-én meglátogatjátok a családodat. Minta család nincsen és karácsonykor jó együtt lenni a szeretteinkel, a párodnak is biztosan jó lenne együtt lenni a családoddal ha már az övéivel nem lehet. Egyedül én semmiképp nem hagynám.
2017. szept. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hívd el hozzátok egyik napra. Valamelyik napot meg töltsétek kettesben.

Biztosan nem hagynám mindhárom napra egyedül.

2017. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szenteste legyetek együtt, karácsony egyik napján menjetek a szüleidhez, másik napján a temetőbe (gondolom el vannak temetve a sávód hozzátartozói) és ez így rendben is lesz.
2017. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Adom, mi az izgi a mintacsaládokban? Hadd lássa hogy zabálnak meg alkoholizálnak, kiabálnak vagy ilyesmi, még otthonosabb lesz :D
2017. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Arra is van esély, hogy a családod sokkal jobb képet fog mutatni, ha van ott még valaki. Főleg, ha nem túl sok ideig maradtok. Ne parázz, az a lényeg!
2017. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a családszégyellős dolgokat sose értettem. Hogy képzelik el az ilyen párok a közös jövőt? Mármint gondolj bele, együtt maradtok egy életen át, és sose mutatod be a családodnak, mert szégyelled őket? Nekem ebbe elég fura belegondolni. A barátnőimet is be szoktam mutatni otthon, nem hogy a páromat, akivel együtt tervezem leélni az életemet.
2017. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!