Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vesztek a férjeteknek,...

Mit vesztek a férjeteknek, párotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy személyiségfüggő és a jó ajándékhoz egész évben figyelni kell a másikra, de az elmúlt évek során elpuffogtattam az összes jó ötletemet, ezért gondoltam, hogy egy kis közös gondolkodás, mások ajándékötletei talán segíthetnének, inspirálhatnának.
2017. okt. 23. 22:50
 1/2 anonim válasza:
77%

Egy fénykép keret teli közös fotókkal

A kedvenc parfumje

Párna a közös kepetekkel

Karóra (pl az én párom imádja őket)

Xbox (ezt is az én párom imádja:D)

Cipő (a kedvenc márkájabol)


Ezek mind szép ajándékok. Egyébként meg ha van pénz akkor ilyenen nem kell agyalni.. akar egy alomnyaralas, autó, telefon vagy akármi!

(Persze nekem már férjem van, egy pár hónapos kapcsolatban pl nem ajandekoznak ilyen bő kezuen még ha volna pénz sem:))

2017. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7 éve vagyunk házasok, sok mindent kapott már és elég válogatós. Aminek ő örülne azt egyedül amúgy sem vehetem meg (új tv, laptop, tablet, telefon), közös kasszán vagyunk és ilyen nagyobb dolgokban ketten döntünk és nem mellesleg az elmúlt 3 évben mindből újat vettünk. Ruhát, parfümöt stb. magának szeret venni, szóval mikor szükséges elmegyünk és megvesszük. Így egy zsugor energiaitalt és egy doboz energiaszeletet fog kapni. Nem nagy dolog, de ennek örülni fog azt tudom.
2017. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!