Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen lesz a karácsonyfátok?...

Milyen lesz a karácsonyfátok? Szoktatok szaloncukrot esetleg más édességet rátenni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Kreatív. Minden rákerül, amit csak rá lehet tenni.

Igen, minőségi édesség szokott rajta lenni.

Idén talán habccsók is lesz.

2017. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolkodok. Sokáig kék-ezüst-fehér díszekbem ragyogott a fánk, de tavaly megszületett a kisfiunk és elöntött a gyerekkorom karácsonya iránti vágy. Tavaly minden színben pompázott, színes ledsor, gömbök, egyedi díszek, szüleimtől hozott díszek, szalmadíszek, régi fajta csomagolású szaloncukor (Stühmer, Szamos, férjem kedvéért zselés és kókuszos Bonbonetti). Idén is hasonlót tervezek. Tudom még korai, de már elkezdtem beszerezni a dolgokat.
2017. okt. 24. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

semmilyen

utalom a karacsonyt


az evben 3 nap amit tul kell elni

2017. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Nos eddig egy dísz nem sok, annyi sincs :D


Ez lesz az első közös karácsony, eddig mindketten családnál ünnepeltünk, szóval foggalmam sincs...


Majd alakul, nem görcsölök ezen. Lehet, fánk sem lesz. Pár fenyőág Läderach bonbonnal <3

2017. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Össze-vissza díszek, szaloncukrok, girlandok, égők :D
2017. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Sosincs valódi karácsonyfánk, gyerekkorom óta gyűlölöm, mert a szüleim elváltak és apameknal kötelező volt a plafon érő fenyőt diszitenem.

Dekoráció mindig változik, mikor mihez van kedvem. Volt már, hogy csak piros es feher üveg gömbök voltak elhelyezve mindenütt a lakásban vazakban, talakban. Volt hogy egy fém gombtarto spirál volt tollboaval betekerve és azon voltak fekete gömbök. Volt téli táj mini uveghazban. Idén láttam egy kisautót, amire karácsonyfa volt kotozve, eddig ez az ötlet tetszik, de lehet hogy más lesz belőle. Egy dolog biztos, a kandallóval a gyertyák, idén már tele lesz velük a tűztér

2017. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Én szeretem ha csak egy-két szín van a fán.

Arany és ezüst, vagy arany és piros.

Nem szoktam szaloncukrot venni. Mézeskalácsot sütök.

Nagyon sokszor csak mézeskalácsok és fehér horgolt díszek vannak a fán, meg egy égősor.

2017. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
62%
Óarany gömböket teszek fel, vettem tavaly ugyanilyen színben egyedi díszeket is, csillogó hópihe, ilyesmik és bármennyire bizarr, de tavaly vettem fekete gömböket is. Nagyon elegáns. Sok díszt teszek a fára mindig. Nekem így szép. :) ha lenne pénzem, idén lecserélném kis fa játékokra, piros/zöld díszekre a lányom miatt.
2017. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem műfenyőm van, nagy rattangömbös égősorral, arra csak gyöngyfüzéreket, boát teszek, csak aranyszínűt vagy pirosat. Édességet régebben se aggattam fel, amíg valódi fenyőnk volt, csak díszeket. Veszek 1,5-2 kg minőségi, kézműves szaloncukrot, és egy fonott kosárkába rakom a fenyő mellé, ha kifogy, újratöltöm. Egy másikban van mézeskalács. Dekoráció van mindenfelé a házban, és minden évben készítek mézeskalácsból, írókázva asztaldíszt, házikót, fenyőt, adventi koszorút.
2017. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk FEHÉR műfenyőnk van! Piros díszekkel díszítjük!
2017. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!