Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Adventi kalendendáriumba...

Adventi kalendendáriumba milyen cukiságokat lehet tenni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gyermeknem lesz, akkor gyakorlatilag bármilyen édességet. Ha felnőttnek, akkor bármit szinte. :) Azért preferáld szerintem a minőségibb dolgokat.
2017. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Osztálytársnak, legjobb barátnőnek lesz. :)
2017. nov. 10. 12:39
 3/10 A kérdező kommentje:
17/L
2017. nov. 10. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha legjobb barátnő akkor tudnod kell, hogy miket szeret. Ezzel megkapod a választ a kérdésedre. Maximum a méret szabhat határt.
2017. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Filléres cukiság: láttam a Müllerben ilyen kis cuki figurás radírokat :D mindenféle van, átlátszó műanyag kockákban árulják. Főleg a fiús cuccokat nézegettem pl: focilabda radír stb. de szerintem vannak csajosak is.

Akkor csoki (pl. lindt csokigolyók, szét lehet osztani több napra) attól függ mennyit akarsz költeni.

De javaslom látogass el a Müllerbe egy rakat cuki dolog van ott, miniatűr nutella stb :D

2017. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
gumicukor
2017. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mekkora a kalendárium, de vannak kisebb csokik, kis zacskós gumicukrok, mini figurák, mini díszek, esetleg fülbevaló, körömlakk.. :) csak a fantáziád szabhat határt :)
2017. nov. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
mondjuk minden napra egy (kéthá-négyöthat) kotont?
2017. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pici pénzt, másikba csokit, harmadikba 1 fülbevaló pár 1. Tagját, megint másikba egy radírt, másikba fülbevaló pár masik részét, egy kis jókívánság cetlit, másikba egy meghívást hozzátok, kulcstartót, szmájlis tollat, medállt nyaklánc nélkül, nyaklánc a medállhoz , nyomtass egy 20 000 forintost de csak hogy az egyik oldalán legyen kép és a másikra írj valamit =D
2017. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy kisebb méret legyen: ajakápoló, körömlakk, mintás radír, mintás pendrive (jó, nyilván ez csak akkor, ha telik rá), mozijegy, szemfesték, rúzs, szájfény, mini tusfürdő/sampon/arckrém stb., mini parfüm, táskadísz/charm/pompon, fülbevaló, gyűrű, idézetek kis papíron, golyórágó, kis csoki, fidget spinner, fülhallgatótartó, aprótartó, usb-kábel...
2017. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!