Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Munkahelyi ajándékhúzás,1500-m...

Munkahelyi ajándékhúzás,1500-max 2000 ft értékben, mit kérjek, mit vegyek?

Figyelt kérdés

Tul.képpen semmire nem vágyom annyira, ami kell megveszem magamnak.Nő vagyok,de annyira nem illatszermániás.Felszoktuk írni,ki mit szeretne,de gőzöm sincs.porfogó kacatot nem szeretnék.

Akit kihúztam, sincs sok ötletem mit lehetne venni ilyen értékben.

Tudom ,mindenki maga tudja minek örülne.Ti mit kérnétek, ill. vennétek??


2017. nov. 13. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy vicces pendrive-nak örülnék. Vagy egy kerámia bögrének rajzolható bevonattal, amire krétával lehet rajzolni.
2017. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a pendrive nem rossz ötet,de kijön annyiból?
2017. nov. 13. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy jó karácsonyi illatú gyertya
2017. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

okostelefon kesztyűk is vannak már ezer forint alatt.


[link]

2017. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi,johetnek meg otletek.
2017. nov. 14. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
A pendrive jó ötlet szerintem is, én például imádom az illatgyertyákat is, főleg Karácsony környékén jön rám, hogy napi szinten gyújtok egyet este és bekuckózok a jó melegbe olvasgatni. :) Vicces bögrének is örülnék, meg ajándékozni is jó ötlet, férfinek nőnek egyaránt. Esetleg még mézeskalácsot készítenék, minden évben sütök amúgy is, annyi hogy a megajándékozottnak monogrammal, vagy névvel, esetleg azt is viccesre venném, és szépen celofánba csomagolva, szalaggal átkötve a csomagba raknám. Most hirtelen ezek jutottak eszembe :)
2017. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De esetleg lehet még teát, csokit is adni az apróságok mellé, vagy pár darab jobb minőségű szaloncukrot. :)
2017. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy régi kollégám olyan bögrét ajándékozott az irodai karácsonyon, hogy lementette akkor még iwiwről a kolléganő családi fotóját a férjével és a gyerekével, és "varázsbögrére" nyomatta. Azaz a kép akkor jelent csak meg, ha forró ital volt a bögrében. Aranyos volt, tetszett a nőnek.
2017. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!