Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek apum ennek örülne?...

Szerintetek apum ennek örülne? Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem az lenne apu karácsonyi ajándéka tőlem hogy elmennénk egy apa-lánya mozira.

Viszont ötletem sincs milyen filmet válasszak.Apuról annyit hogy mérnök,szereti az elektornikát ebből adódóan.Rajong a kocsikért,és régen star wars függő volt. :D Most a negyvenes éveik vége felé jár én pedig 15 leszek nemsokára.

Ötletek?:) Szerintetek örülne az ajándékomnak?



2017. nov. 16. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én apukám is negyvenes. Nem mérnök, de érdekli az informatika és nagy sci-fi fan. A kocsikat is szereti. Tőlem tavaly egyik ajándéka egy jó vastag Asimov könyv volt. Tényleg imádta, mert még mostanában is gyakran lekerül a polcról. Én tőle kitűnő bizonyítványért Star Wars űrhajó legót kaptam, de mondanom se kell, hogy az apu is játszik velem. Minden legómmal szívesen játszik. Van direkt felnőttnek való legóm is, habár én 15 vagyok. Autóba kapott már díszt (pl. SW szereplő lóg a kocsiban), fényezést is fizetett anyu neki. Úgy látom a felnőtt legó és sci-fi könyv a szíve csücske. Moziba is biztos menne, szóval ez sem lehet rossz ajándék egy ilyesmi apának.
2017. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!