Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi olyat adjak a barátom...

Mi olyat adjak a barátom szüleinek ami nem drága, de mutatós, és hasznos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségetek kérném. 3 éve vagyok együtt a barátommal, szóval már jól ismer a család, (egyébként jól állnak anyagilag, de én mindig egy doboz csokit kapok-szülinap, karácsony stb. valamiért én kicsit személytelennek érzem ennyi idő után..:( mert én pl. mindig olyan dolgokat veszek nekik hogy belegondolok hogy jó lehet. pl. az anyukája szereti a szappanokat, vettem tök finom kézműves szappant neki, vettem bort nekik( ami tavaly karácsony óta a spájzban áll, és nem volt oylan olcsó és valamiért ezek annyira bosszantanak. sőt a szappant se láttam hogy elhasználta volna..meg édességeket is mindig veszek szülinapra, karácsonyra, azok is sorakoznak a spájzban). Én mindig egy doboz csokit kapok, de úgy érzem valamiért hogy "többet kell" adnom, elvégre sokat vagyok ott- fürdök, eszek, tehát a szülei dolgaiból "fogyasztok", persze a barátom is megteszi ezt nálunk. Tavaly is kicsit sokat költöttem, és úgy érzem hogy annak fejében amit én kaptam túlzásba estem, viszont ha most nagyon keveset adnék az lenne feltűnő. Lenne ötletetek valami aránylag olcsó, de mutatós dologra?

20L


2017. nov. 29. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

En egyszer vettem karacsonyi kaktuszt, de szerintem a mikulasvirag is cuki ilyenkor, es vettem hozza feher kaspot, amire szalvetatechnikaval tettem karacsonyi mintat. De lehet akar kepkeretet, vazat, meg ilyeneket kidisziteni szalvetatechnikaval.

Bar ha nem ertekelik az ajandekaidat, lehet, h kar veszodni a kezzel keszitett cuccal...

2017. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!