Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem tudom mit kérjek Karácsony...

Nem tudom mit kérjek Karácsonyra tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és szeretek olvasni de most van pár könyvem!

Kézilabadázok. labdám van.

Gördeszkázni is szeretek de az is van.

Telefonom tabletom van. Nem tudom mit kérjek...... 😅



2017. nov. 29. 22:21
 1/8 anonim válasza:
Lehet ruha, családi mozizás ilyesmi is.
2017. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%
Nyelvtanfolyam, bármilyen tanfolyam akár nyáron (tábor - sport, tánc, úszó, sí, stb.), vagy akár évközben. Mostanában elterjedt az a szokás, hogy nem tárgyi ajándékokat adnak, hanem valamilyen élményt. Az előttem lévő adta az ötletet. Színház, musical. De amikor én 14 voltam, akkor nagyon örültem bármilyen ruhadarabnak :) Lehet, hogy egyesek azt gondolják unalmas, vagy közhely, de én a mai napig nagyon örülök bármilyen hordható tárgynak, mert hiába megvehetném magamnak, ha hordom, mindig az ajándékozó jut eszembe :)
2017. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mindig kérned valamid... tulajdonképpen mindened megvan, a korodhoz képest pláne...
2017. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bicikli? Vagy egyszerűen meglepetést.
2017. nov. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Na itt egy igazi elkényeztetett kamasz. Ne kérj semmit, ha megvan mindened. Ilyen egyszerű, de gondolom ez eszedbe se jutott..
2017. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Ne kerjel semmit, abban nincs semmi meglepetes.


Amugy is tok fura ajandekot kerni ... ajandekot adni es kapni szokas ... kerni?

2017. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Egy új 2017-es Suzukit! Aztán add nekem!
2017. dec. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ignis Subdialis ***** válasza:

Jó ajándékozási ötlet azoknak, akiknek már mindenük megvan vagy csak egyszerűen már belefulladnak a tárgyaikba: [link]

Röviden, kérheted azt, hogy a Rád szánt összeget fizessék egy általad választott alapítványnak. Az ötlet annyira népszerű volt a cikk írója szerint, hogy az ismerősei is másolni kezdték. Alapítvány, civil szervezet van dögivel, biztos olyat is találsz, ami kézilabdázással vagy épp deszkázással kapcsolatos. Megnézed, hogy mivel foglalkoznak, hogyan segítenek és biztos találsz olyat, amit pártolnál.

Másrészt ha nem vagy annyira önzetlen, hogy karácsony szellemében lemondj a közvetlen juttatásokról, akkor kérhetsz "élményt", az is egy jó sláger mostanában. Belépőjegyet, utazást, masszírozást, fodrászkupont stb.

2017. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!