Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet karira venni egy 10...

Synesztro kérdése:

Mit lehet karira venni egy 10 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A 10 éves fiamnak egyszerűen nem tudok mit venni karira. Mindene megvan, ami a telefont, órát, bringát stb illeti. Egy laptopot szánnék, mert az most nincs neki saját, de az drága, csak a szülinapára lesz meg. Viszont a rohadt gépen kívül egyszerűen semmi nem érdekli. Csak a Word of Thanks. 3D Puzzle t vettem neki, de tavaly legó autót vagy mit vettem neki méregdrágán, még csak ki sem bontotta, én raktam össze unalomból, azóta is a polcon rohad.Ruhája rengeteg van, erre a szivacs kilövőre "vágyik", de már van neki belőle 2 kisebb, azokkal sem foglalkozott már vagy egy éve. Autó, meg egyéb játék szintén egy v@l@gg@l.Labda vagy ilyesmi szóba sem jöhet, ki nem állhatja.:S Kirándulásra gondoltam, az egész utat végignyomkodja a hülye telefonján, ha elveszem tőle, csak néz bambán, unatkozik. Nincs már ötletem. A t.köm tele van már a mai selejt generációval, hiába szeretném úgy nevelni, mint ahogy mi voltunk, nem megy ki a játszóra, nem barátkozik, nem találja fel magát, velem sem akar programokat.:S:S:S

2017. dec. 7. 22:09
 1/6 anonim válasza:
Direkt nem javasolok újabb kütyüt. Esetleg meg lehetne próbálkozni egy tank makettel, vagy tankos képes albummal. Nem biztos, hogy rájuk néz, de egy próbát megér.
2017. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
könyv esetleg?
2017. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tankmakett-ha rám írsz magánban, ebben konkrétabban is tudok segíteni.
2017. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most rendeltem egy 3Ds tank puzzle t remélem az találni fog, ill. még 2 hete elvittem, tőlünk 20km re van egy nagy hadimúzeum, és végignéztünk minden fajta tankot, radarost, maketteket, repülőket stb.
2017. dec. 8. 21:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, sajnos a könyv mégannyira sem izgatja. (Az engem izgat XD). Viccet félre téve, tényleg nagyon rendesek vagytok, ha bárkinek bármi új eszébe jut, nyugodtan traktáljon vele, mert lassan szülinapos is lesz:S:D
2017. dec. 8. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én gyerekem lenne csak az az idóta tank érdekli.

Vettem neki karácsonyra tank legot. Alza.huról rendeltem cobi world of tanks készletett kettő félét

World of tanks mintás egeret és egérpadot.

2017. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!