Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti milyen karácsonyi ajándékot...

Ti milyen karácsonyi ajándékot vesztek idén az apukátoknak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Semmilyet, mivel fél éves sem voltam, mikor elhagyott minket, miattam.

Kár volt megszületnem, ha ez nem történik meg, akkor még mindig boldog család lehetnének anyukámmal és a bátyámmal.

16/L

2017. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Apám elhagyott minket. Csinált több gyereket más nőkkel. Őket is otthagyta. Most néha felhív és elhord mindenféle szemét embernek, mert nem törődöm vele. Nem veszek semmit. Spórolok az ügyvédi költségekre, hogy ha beperel azért, amit a FIDESZ lehetővé tett neki, hogy nem gondoskodom róla, akkor legyen miből fizetni.


Végeredményben miatta / neki teszek félre. Majdnem ugyan az, mintha vennék neki egy jegyet a kedvenc színházába, vagy egy új könyvet abból a stílusból, amit szeret, esetleg egy páros hétvégét egy Wellneszhotelben, vagy egy Majorkai nyaralást, élmény vezetést, vagy egzotikus masszázs jegyet.


Idén lehet kap egy üdvözlőkártyát egy borítékban, amiben ez lesz: "Boldog Karácsonyt apu! Itt az ügyvédnek félretett pénzről a kivonat. Remélem elég lesz, hogy megvédjen tőled, amikor újra tönkre akarsz tenni. Köszönöm a mai napig tartó emlékeket, hogy gyerekkorom óta félni kell tőled."

2017. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Mi a 2 nővéremmel közösen veszünk apunak egy nyak masszírozó gépet.

Már külön élünk és minhármunknak saját családja van, de szenteste mindannyian együtt vagyunk. Csak sajnos anyukánk nem lehet már velünk.

2017. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Telefonjára csináltattam tokot egy számára kedves fényképpel. Lehet rendelni ilyet neten, egyedi, fényképes telefontok.
2017. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom ezt a sok szomorú történetet. :(

Én valami hasznos tárgyi ajándékot tervezek, de nincs ötletem. Múltkor pl. nyakpárnát kapott, annak nagyon örült, folyton használja.

2017. dec. 9. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
3-as vagyok. Az kimaradt, hogy még pluszban adunk egy több darabból álló képkeretet, amibe az unokáiról rakok képeket. Ez külön kívánsága volt😊
2017. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Első vagyok.

Ha lenne, akkor vennék neki egy kispárnát, piros-fehéret, hogy olyan télapós beütése legyen, amire csináltatnék egy régi kiskori fotót, amin én és a tesóm piciként vagyunk rajta + anyu, apu is rajta van.

Aztán adnék neki egy 'szerencse karkötőt', ami mindig vigyázna rá.

Adnék neki poénból egy óriás kinder tojást, csak hogy a tudtára adjam vele, legbelül még Ő is gyerek.

És egy merci csokit, hogy érezze a törődést(és a szeretetet).

Vhogy így képzelem.

2017. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Jahm, a karkötőt magam készíteném.
2017. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!