Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kértetek/adtok karácson...

Ti mit kértetek/adtok karácsonyra?

Figyelt kérdés

én egy új lézeres nyomtatót kértem, a tintasugarasom bedöglött tavaly

apámnak vettem csokoládélikőröket mert az imádja, anyámnak új kávés csésze készletet mert a régiek már elég kopottak/csorbák



2017. dec. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Nem fogadok el senkitol sem ajandekot ... en sem adok.


Nekem a KARACSONY nem az ajandekrol szol, inkabb a szeretetrol. Nem adni, hanem nyujtani ... nem Karacsonykor, hanem az ev minden napjan.


Karacsony csak egy szep unnep ... kar, hogy sokan nem latjak (csak az ajandekokat).

2017. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Közösen a férjemmel adunk:

gyerekünknek legot, kisautókat és kreatív készletet (én állítottam össze, zsírkréta, filctoll, vízfesték, színes lapok, gyurma, rajzsablon, színes ceruza, nyomda, kifestő, üvegfesték)

A család többi tagja (nagyszülők, dédszülők,testvéreink és párjaik) bon-bont kap. Vettünk több félét aztán ki mit kap (Merci-nagy, Ferrero Rosher-nagy, Ferrero Collection, Stühmer ékszerdoboz alakú desszert, Bonbonetti Retro szaloncukor, Milka szaloncukor).

A férjemnek egy pulcsit vettem ajándékba és a kedvenc édességeit.Kérni nem szoktam, tudják mire vágyok, ismerik az ízlésem. Drágább ajándékot csak a férjemtől szoktam kapni, a szüleimtől 5-10.000 ft értékben. A többiektől az utóbbi időben ezeket kaptam: illatgyertyát, fényképkeretet, bont-bont, egyedi karácsonyfadíszt, illatszercsomagot kaptam. Ezek többnyire jelképes ajándékok, a gyerekek ajándékára fordítunk nagyobb figyelmet. Nekik igyekszünk varázslatos karácsonyt teremteni, mi meg boldogok vagyunk attól, hogy látjuk a boldogságukat és, hogy együtt a család békében, egyetértésben.

2017. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám sálat, belga tengergyümölcsei csokit, bögrét, amire egy fotot rakattam, én és a testvéreim vagyunk rajta.

Apukámnak téli bakancsot meg kávés stühmer csokit veszek.

Nővéremnek(19éves) parfümöt és a kedvenc csokiját:milka joghurtos táblacsokit adok.

Hugommak(10éves) kézműves szettet kap(festékek, rajzlapok, nyomda stb van benne, mert imád rajzolni, alkotni), illetve kinder tojást és mikulás csokit kap.

Öcséimnek(7 évesen, kétpetéjű ikrek) legot veszek meg egy nagy karácsonyos toffifeet.

Anyuéknak veszek még egy nagy doboz teaspecialitást(imádják a különleges meg mindenféle teákat, de mi nem isszuk meg.

2017. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt egy ) a végéről.

16/L

2017. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
A Karacsony PONT ANNAK az unnepe amirol te beszelsz... az hogy ajandekkal kedveskedunk egymasnak az plusz erossiti ezt. Az hogy mas ezt nyugnek erzi az az o bajuk.
2017. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!