Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Munkatársnőmnek milyen karácso...

Munkatársnőmnek milyen karácsonyi ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

35 éves pénzügyes munkatársnőmmel néhány hónapja dolgozunk együtt és rengeteget segített nekem, sokkal több mindent megcsinált, mint amit a munkaköre megkövetelt volna, és végig nagyon kedves volt.

Szeretném meglepni valamivel karácsonyra. Viszont a hölgy nagyon zárkózott, semmit nem mesél magáról, minden magánéleti kérdés elől kitér (pl. ha megkérdezem, hogyan telt a hétvégéje, nem mesél semmit). Fogalmam sincs, mivel szeret foglalkozni, van-e kutyája, macskája, hobbija.

Szerintetek mit adhatnék neki karácsonyra?

Pénzkorlát nincs, minden ötlet jöhet, ami egy munkatársi viszony esetén nem túlzás.



2017. dec. 16. 12:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egy jobb minőségű notesz és mellé 1 toll mindig jó💪 ezek mellé még vehetsz neki valamilyen csokit és egy karácsonyi képeslapot. Remélem tudtam segíteni😉😉
2017. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kis csomag, amiben van bögre, kávé, forrócsoki és tea, kis méz, bonbon, aszalt gyümi 😀 ezek közül valamit hasznosítani fog belőle és nem kell rakosgatni az asztalán 😀 én szeretem az apróságokat,amiket eddig kaptam munkahelyen, csak már nekem nem jut hely az asztalomnál 🎁
2017. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!