Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készítsek ajándékba neki?

Mit készítsek ajándékba neki?

Figyelt kérdés
A barátommal jelenleg nem vagyunk együtt (szóval igazából nem is a barátom) de jóba vagyunk és tudom hogy ő szeretne nekem valamit venni karácsonyra. Viszont én készíteni szeretnék neki. Van pár ötletem de szívesen vennék más ötleteket is (nem szeretnék nagyon szerelmes dolgokat) Köszönöm.
2017. dec. 18. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre vaktában nem lehet válaszolni.

Ha szereti a teát, csinálj neki filtertartót. Ha folyton szertehagyja a kulcsait, akkor csinálj neki falra akasztható kulcstartót. Ha ékszeres, akkor bőrszíjból font karkötőt/nyakbavalót.

Korlátlan a lehetőségek tárháza, de az, hogy "valami DIY-t akarsz", ez önmagában kevés.

Én pl. egy miniatűr sárkányt csináltam a kedvesemnek valamelyik évben, de ha a te nempasid nem szereti a fantasyt, akkor én hiába mondom, hogy ez szuper ajándék volt. :)

2017. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aaz ötletem az lenne hogy borítékokba rakok dolgokat. Az egyik borítékba készítenék egy alomfogót és ráírnám hogy "A szép álmaidhoz". A másikba raknék egy sorsjegyet és a "a szerencsédhez". De igazából ez a kettő jutott az eszembe. Ezeket szeretném kibővíteni. Tippek?
2017. dec. 18. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy borítékba mehet valami különleges tábla csoki, "az édes élethez".

Egy másikba mehet valami pukkantgatós/nyomkodós játék, bármilyen bizgentyű (nézz körbe, hatalmas a választék), "stresszes napokra" vagy hasonló jeligére.


Ha van hobbija, mehet valami ahhoz kapcsolódó (pl. kaparós térkép, ha szeret utazni), szintén megfelelő szöveggel.

Ha szereti a hasát, akkor valamilyen étterem kuponja, "ha megéhezel".


Ilyesmikre gondolsz?


Bár szerintem túl sok borítékot nem érdemes összerakni, ha nem akarod túl nagy költségekbe verni magad.

2017. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ez állati jó.


Na, megvan a kedvesem zülinapi ajándéka. A karácsonyit épp ma vettem meg (kedvenc téli pulcsija tavaszi-vékonyabb verzióban), de ha előbb olvasom a posztot... na, sebaj.

2017. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Köszi csajok nyúltam az ötletet férjem születésnapjára :)

Azért írtam meglegyen ez :)


Kellemes Ünnepeket Nektek :)

2017. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csajok. Simán adhatunk vett és készített ajándékot is a szerelmünknek. ;) van még 1-2 nap! Hajrá
2017. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!