Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi van velem? Már november...

Mi van velem? Már november elején karácsonyi hangulatom van. Folyton karácsonyi zenéket hallgatok, karácsonyi díszítéseket nézek, karácsonyi filmeket nézek. Másokkal is van ez?

Figyelt kérdés

#karácsony #hangulat ünnep
2018. nov. 4. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Le vagy maradva. Én már a nyuszis videókat nézem.
2018. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül vele, én is hasonlóan vagyok ezzel. :)
2018. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel a boltokban már lehet kapni a díszeket, Mikulásokat...én már pár ajándékot is megvettem-de én mindenre hamarabb készülök.
2018. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
szimplán hat a boltok agymosása
2018. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Kezeltesd magad
2018. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanam, hogy nekem a boltok miatt lenne karacsonyi hangulatom. Nem is nagyon szeretek plazazni, az ilyen Auchan, Tesco, Spar stb. karácsonyi flancolása is hidegen hagy, sőt a giccstől rosszúl vagyok, általaban ki is kerülöm a karácsonyi/mikulás részleget. Hanem sokkal inkabb, a multkor mikor lent voltunk meg a hosszú hetvegen szülőknel es reggel köd volt, meg hideg, ó, az egyszerűen megmpzgatott bennem valamit. Valanit, ami a gyerekkori, karacsonyi emlekeket idezi, anyumek hazaban meg fahej illat volt, es azóta jött meg a karacsonyi hangulatom. Lehet hülyenek nezni, lehet lehurrogni, de én akkor is igy vagyok ezzel, az ajandékozas resze hagy leginkább hidegen, a vasarlastol meg en is rosszul vagyok. Csak, ezek mellett, tudom benne latni a szépet. Nem azert panaszkodom, hogy jajj x-nek mit vegyek, jaj utalom a tömeget, mert amúgy valóban, de ez a legkevesebb, a hangulat, ami nalunk csaladi körbe ilyenkor van, mindent felülmúl. Amúgy par eve meg is beszeltük, hogy nem veszünk egymasnak semmi draga ajandekot, es ezt tartjuk is.
2018. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a legrosszabb, hogy hónapokat készülsz rá, aztán 3 nap alatt lefolyik minden, legfeljebb egy hétig tart az egész.
2018. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kezdek énis zsongani, de én a gyerek miatt. Mindig úgy tervezem mi legyen az ajándék, honnan szerezzünk fát, díszítéseket nézek, hogy legyen ötletem a lakásdekorációra. nem vagyunk gazdagok, nem vásárolok sokat, de itthon mindig akad valami (toboz, szalag, stb). Most is igen jó lesz minden, és az igazi akkor lenne, ha terhes is tudnék lenni újra. Annál nagyobb öröm nem is kellene. Poén: a nagybátyám annyira karácsony őrült, hogy egész éveben karácsonyi filmeket néz, nincs amit nem látott, esküszöm :D és tervezi mi hogy legyen. Jah és ha lát egy csodaszép fát egy udvaron, akkor becsenget, hogy mennyit kérnek érte, vágják ki neki, mert megveszi :D Kellemes ünnepvárást! puszi mindenkinek!
2018. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!