Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen verset írjak? Jellemzők...

Milyen verset írjak? Jellemzők lent (SOS)

Figyelt kérdés

Nos, elég tömeg kérdés, de nem vagyok költő. Milyen verset írjak az egyik fiú osztálytársamnak, aki


- barna szemű

- 16 éves

- barna hajú

- imádja a kecskéket

- nagyon (NAGYON) vicces

- a tavalyi bulin ő volt voldemort (ez egy jellegzetes tulajdonsága, szóval benne kellene lennie :D

- meglehetosen kicsi


Jah és én is fiú vagyok, szóval ne szerelmes verseket pls xdd


Előre is köszönöm szépen



2018. nov. 28. 15:09
 1/6 Tak válasza:
Én inkább egy mesébe szőném bele úgy,hogy benne legyen egy eltévedős erdei kirándulás egy társasággal,ahol a legvégén éjjel lenne egy viskó végre,hogy ne a szabad ég alatt kelljen aludni,aztán a többiek reggel arra ébrednének,hogy a barátod igencsak megváltozott,megkomolyodott,nem beszél,szakálla serkent,ilyesmi,de közben,mikor mindenki elalszik ott a viskóban,ő neszre ébred,és valami árnytól megijedve elfut,épp csak kifér egy résen,de eltalálja valami a sarkát és átváltozik kecskévé,aki gonosz és boldogtalan.Valahogy a legvégén kellene kiderülni hogy ő a barátod,aki most is szájtátva és nyálcsorgatva figyel,mint AZ a Kecske ott akkor me e e e...
2018. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Verssel nem feltétlen próbálkoznék a helyedben. Nem csak azért, mert saját bevallásod szerint nem vagy költő, hanem azért is, mert lírában nehéz alkotni. Főleg akkor, ha nem csak saját szórakozásra csinálja az ember, hanem úgymond 'muszájból' kell írnia. Nyilván nem muszájból írnád ezt a verset, de van az a pillanat, amikor a spontán alkotás szebb eredményt rejt, mint az előre megtervezett dolog.


Helyedben inkább prózával próbálkoznék, mert azt sokkal könnyebb megírni. Nyilván ezt is el lehet rontani, de ha fel tudod venni az élő beszélgetésben használt szöveg stílust az íráshoz, akkor egyszerűen tudsz nagyszerű dolgokat létrehozni.

2018. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szeme és a haja barna,

a kecskéket nagyra tartja.

Tavaly egy buliban volt,

ahol ő volt Voldemort.

Vicces fiú nagyon-nagyon.

Rimből kifogytam, így abbahagyom.

2018. nov. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3. Köszönöm, ez nagyon tetszik


Azt kihagytam, hogy mindenkinek verset kell írnia.. ://

2018. nov. 30. 11:00
 5/6 Tak válasza:

Mindenképp történetet kell szőni,azt kell azután rímes sorokba szedni,ez lészen a vers.

Valójában a kecskerímes illene ide igazán :)

Becstelen e kecses kegytelen,mert mekeckedve mekeg,megkergetve a szelet...

kecsege a kecske-he?

kecske mész-e kecskemétre?

[link]

[link]

2018. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te

Ki múltkor voldemort

Te

ki kicsi bár nagyszerű

Te

ki Vicces!Humoros

Te

Ki nagy épp 16

Te

Ki szereti a kecskét

Te

Barna haj barna szem

Te ki mindenkit fekvidít

Te kit húztam(pl.;Dominim).....

Név

2019. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!