Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most felteszek egy hülye...

Most felteszek egy hülye kérdést, de lehetőleg normális válaszokat várok. Hmm!?

Figyelt kérdés
Még csak december 4 van, de már a szüleim vagy 25 alkalommal megkérdezték tőlem hogy mit kérek karácsonyra... Persze minden alkalommal ezt feleltem: Anyu... 17 éves vagyok, nekem már nem kell semmi, hagyjatok békén ennyi, nem kell xbox, nem kell ps, csak hagyjátok hogy végre éljek, és hogy a karácsony amúgy is a szeretetről szól... Erre azt felelték hogy "de kérjél valamit, nem igaz hogy nem vágysz semmire" (ami nem olyan drága) xdd... Az öcsémet is megkérdezték, és ami azt illeti ő még csak 12 éves, szóval tudott mit kérni xdd... De én már vagy 4 napja gondolkozok, és kb mindenem megvan. Nincs ötletem... Nektek van? (Fiú vagyok)

2018. dec. 4. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj mondjuk egy H&M-es vásárlási utalványt. Abból azt veszel magadnak amit akarsz.
2018. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi kérdéshez leírtam már én ezt..de:) :anyukám SOSEM kérdezte meg mit kérek karácsonyra, mégis a legjobb ajándékokat kaptam, mert figyelt év közben rám. Amikor apukámhoz költöztem, éveken keresztül hallgattam, hogy mondjak valamit, mégis mit szeretnék...ugyan így voltam, mint te. Nyilván vannak vágyaim, de annyi pénzért sosem kérnék, hisz egyrészt nem tehetik meg, másrészt az ünnep nem erről szól. Tavaly ez addig “fajult”, hogy megmondtam apukámnak, hogy BÁRMINEK örülök, amit ő maga talál ki, mert RÁSZÁNJA az ajándékra az időt/odafigyelést. Idén nem kérdezte meg mit szeretnék, de elújságolta, hogy már megvan az ajándék:) és ez tök boldoggá tesz..jobban, mint ha azt mondtam volna, hogy XY könyv legyen piros csomagolásban.. mond meg, hogy meglepetést szeretné, egy kis apróságot, de lepjenek meg, ez a lényege:)
2018. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el nézelődni különböző üzletekbe, ami az érdeklődésednek megfelel - ruhabolt/műszaki cikkes/háztartási bolt/papír-írószer/sportbolt/kisállatkereskedés/könyvesbolt stb. vagy csak nézd meg az online kínálatot és tuti, hogy nem is egy dolgot találsz majd, ami jól jönne.
2018. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú de jó fej vagy! A legtöbb 17 évesnek listája van amit szétoszt a családtagok közt... Jobb lenne ha valamit kitalàlnàl mivel olyan nincs hogy egy szülö nem vesz semmit! Én tudom mert szülö vagyok és számomra a legjobb érzés mikor a gyerekeimnek adhatok! A karácsony erröl (is) szól. Szóval tegyél nekik egy szivességet hogy mondasz valamit, mert úgyis venni fognak valamit! De jobb lenne ha nem kéne találgatni és valami olyat kapnál aminek nem veszed hasznát..
2018. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2018. dec. 10. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!